Бренди по галузі: Товари для тварин

Бренди по галузі:
Товари для тварин

Beneful

Під цим брендом випускає корм для собак компанія Nestle Purina Petcare Company, підрозділ відомого швейцарського виробника Nestlé SA. Продукція Beneful містить у собі найрізноманітніші корми для собак різних віків і розмірів Бренд Beneful був представлений в 2001 році, швидко ставши одним із самих успішних починань компанії.

Kwispelbier

Слоган: Kwispelbier bier voor je beste vriend! (нидерланд. Квиспелбир — пиво для вашого кращого друга!)
Під цим брендом випускається пиво, зварене винятково для собак. Це пінний безалкогольний напій, присмачений екстрактом яловичини й утримуючий різні корисні для собачого здоров`я речовини.

Lord Lou

Продукція, що випускається під цим брендом, досить специфічна: це різні меблі, що випускається винятково для домашніх улюбленців — кішок і собак. Причому меблі ця — ручної роботи. Lord Lou пропонує різні варіації дизайну, розмірів і варіацій оформлення меблів. Такий підхід дозволяє створювати продукцію ідеально підходящу для конкретного інтер`єру.

Mars Inc.

Компанія Mars Incorporated була заснована в Тахоме, штат Вашингтон (Tacoma, Washington) Френком Марсом (Frank C. Mars). І донині фірма, ґрунтовно розрісшись, залишається сімейним бізнесом Корпорація Mars почалася в 1911-м року з невеликого проведення: Френк Марс і його дружина продавали карамельки, які самі ж і провадили на своїй кухні.

Nestle

Сімейний герб Генрі Нестле18681938196619881995 Слоган: Good food, good life
Продукція Nestlé уперше з`явилася в 1866 році, фармацевт і хімік зі Швейцарії Генрі Нестле (Henri, уроджений Heinrich Nestlé) займався розробкою суміші з коров`ячого молока, пшеничного борошна й цукру, здатної замінити дитині материнське молоко.

Royal Canin

Під цим брендом випускаються різноманітні корми для собак і кішок У другій половині ХХ століття сита Європа початку усе більше замислюватися й про харчування своїх домашніх улюбленців. Думка про те, що їх можна годувати недоїдками зі столів хазяїв уже не видалося єдино вірною.

Whiskas

Слоган: Making cats happier everyday Whiskas — be happy 9 out of 10 cats prefer it Eight out of ten owners say that their cat prefers it Ваша кицька купила б Whiskas Тому що кішка вам довіряє
Whiskas — марка котячого корму, який проводиться компанією Mars Inc. Уперше цей вид корму з`явився на ринку в 1958-м у Великобританії, проводився він підрозділом Pedigree Petfoods Ltd.