1 2 3 4 5 6 7   

Vodafone

Слоган: Make The Most Of Now How Are You?
Компанія Vodafone — найбільший у світі оператор мобільному зв`язку була заснована в 1984-м року як дочірнє підприємство фірми Racal Electronics Plc — третьої по величині фірми у Великобританії електронікою, що займається, обретя незалежність тільки в 1991.

Walkman

Історія цього бренда починається в далекому 1979 році. Саме тоді вперше з`явився касетний плеєр TPS-L2 — перший Walkman, розроблений інженером Нобутоси Кихара (Nobutoshi Kihara). Устрій виявився винятково вдалим і популярним. Не дивлячись на всі старання конкурентів, що випускали аналогічні устрої, саме техніка від Sony стала самою основою індустрії портативних аудиоустройств. Слідом за рядом касетних плеєрів, компанія почала випускати Cd-Плеєри (перший час, що випускалися під саббрендом Discman).

XPERIA

Під цим брендом випускає комунікатори hi-end класу компанія Sony Ericsson. Перша модель (XPERIA X1) була представлена в 2008 році. Цей устрій працював під керуванням Windows Mobile — уперше в історії Sony Ericsson. У продажі воно з`явилося з великою затримкою — майже рік через. Наприкінці 2009 року з`явилася модель XPERIA X10, що працює під керуванням Google Android.

Xseries

Лінійка «музичних» телефонів компанії Nokia. Головною особливістю вхідних у неї моделей є пристосованість їх до постійного використання в якості медиаплеера. Ці телефони обов`язково оснащені додатковими клавішами керування відтворенням (звичайно не менш трьох: перемотування вперед та назад, а також відтворення/пауза).

ZTE

Китайський виробник телекомунікаційного встаткування. У наших широтах компанія ця поки не занадто відома, хоча й входить у десятку найбільших виробників мобільних телефонів (поряд з іншим китайським виробником — Huawei). Втім, хоча вираження «входить у десятку» і звучить голосно, процентна частка ZTE у світі дуже мала — буквально кілька відсотків.

1 2 3 4 5 6 7