1 2 3 4 5 6 7 

RIM

Починаючи із січня 2013 року бренд RIM більше не існує. Компанія Research In Motion Ltd. прийняла розв`язок перемінити назва на Blackberry — на честь свого легендарного бренда Канадський виробник устроїв бездротовому зв`язку; творець відомих практично в усьому світі смартфонов Blackberry, шанованих багатьма, як кращий розв`язок для бізнесу.

Rovercomputers

Виробник і дистриб`ютор ноутбуків, смартфонов, цифрових камер, МП 3-плеєрів, а так само різних аксесуарів. Один їхніх найвідоміших брендів на російському ринку. Історія компанії почалася в 1991 році, коли була створена сервісна структура Dvm-Сервіс, двома роками пізніше перейменована в Dvm-group .

Samsung

Слоган: Digitally Yours
Samsung Group — один з найбільших конгломератів у світі бізнесу, на його батьківщині, у Південній Кореї для таких фірм використовують слово «чобол» («chaebol»). Чобол – це велика фінансово-промислова група, що переважно належить однієї родині й пов`язана з урядовими колами.

Sony

Слоган: make.belive
У джерел багатьох всесвітньо відомих компаній стояли дві людини, один з яких був талановитим інженером, інший добре орієнтувався у світі бізнесу. Не стала виключенням і Sony. Трапилося це в 1946 році, у Японії, яка тільки-тільки почала відроджуватися після поразки й потрясінь Другої світової війни.

Sony Ericsson

Бренд, під яким випускаються популярні мобільні телефони, а так само різні аксесуари до них. Належить Sony Ericsson Mobile Communications — шведсько-японської компанії, що займається проведенням телекомунікаційного встаткування. Sony Ericsson Mobile Communications була засновано 1 жовтня 2001 року. Основою для створення нової компанії послужило те, що мобільні телефони компаній Sony і Ericsson, будучи в цілому непоганими устроями, програвали конкуренцію з апаратами Nokia. Подвійна назва компанії пояснюється тим, що обоє засновника мають рівні частки по 50%.

Tomtom

Нідерландський виробник автомобільних навігаційних систем (або, говорячи простіше, навігаторів) і програмного забезпечення для них. Також випускається ПО й для мобільних телефонів, комунікаторів і КПК. Компанію (тоді вона називалася Palmtop) заснували в 1991 році двоє випускників Амстердамського Університету (University of Amsterdam) — Петер-Франс Пауэлс (Peter-Frans Pauwels) і Пітер Хелен (Pieter Geelen).

TP-LINK

Слоган: The Reliable Choice
Китайський виробник усілякого телекомунікаційного встаткування ринку, що ставиться до сегмента, називаного SOHO (Small office/home office
). Компанія заснована в 1996 році, у місті Шэньчжэнь, провінція Гуандун, Китай (Shenzhen, Guangdong, China), де й донині перебуває її головний офіс.

Treo

Лінійка комунікаторів компанії Palm. Споконвічно працювали під керуванням операційної системи Palm OS (Garnet OS). Пізніше, у зв`язку з очевидним старінням даної ОС, перейшли на більш перспективну Windows Mobile. Комунікатори Treo, будучи досить популярними (особливо на території США) дозволили Palm пережити важкі часи й протриматися на плаву до появи нових принципово нових устроїв — Pre і Pixi. Перший Treo з`явився в 2002 році — модель Тreo 90.

Vertu

Компанія, що прославився винятково дорогими мобільними телефонами. Такі моделі класу люкс покликані, насамперед, підкреслювати статус свого власника — адже вартість найдешевшої тільки починається від декількох тисяч доларів. Технічно ж ці устрої звичайно відстають від своїх звичайних побратимів (перша «просунута» модель з`явилася лише в 2009 році).

Вобис Комп`ютер

Російська компанія, сфера діяльності якої — дистрибуція мобільних устроїв: комунікаторів і смартфонов, автомобільних навігаторів (GPS/ГЛОНАСС) і програмного забезпечення для їх На відміну від більшості подібних компаній, уся діяльність яких зводиться до купівлі-продажу продукції, Вобис активно взаємодіє з виробниками техніки, допрацьовуючи їх продукцію, впливаючи на локалізацію.

1 2 3 4 5 6 7