1 2 3 4 5 6 7 

Motorola

Слоган: Intelligence Everywhere hello moto
Ця компанія міцно асоціюється в більшості з мобільними телефонами. Але насправді, спектр Motorola куди багатше й красочнее. Почалося все в 1928 році, коли бізнесмен Стать Галвин (Pol Galvin), зі своїм братом Джозефом Галвином (Josef Galvin) заснував компанію Galvin Manufacturing Corporation.

НАВИС

Закрите акціонерне товариство «Конструкторське бюро навігаційних систем» займається науково-виробничою діяльністю в сфері супутникової навігації. Створюється як апаратура, що використовує сигнали GPS/ГЛОНАСС, так і програмне забезпечення для неї Навігаційний приймач СН-4711 (фото з офіційного сайту) Серійно випускається апаратура для використання на землі, на воді й у повітрі, геодезична апаратура, а також устрою спеціального призначення.

Nokla

Це чудо навіть важке назвати брендом. І проте, продукція під такою назвою досить відома, хоча й не користується абсолютно ніякою повагою — це мобільні телефони. Точніше підробки-пародії на мобільні телефони відомого фінського виробника, компанії Nokia. Зовні телефони Nokla звичайно мало чому отличимы від своїх фінських «першоджерел».

Nseries

Лінійка мобільних телефонів компанії Nokia, позиционируемая виробником як «мультимедійні комбайни». Дизайн і технічна складова цих смартфонов продумані таким чином, щоб забезпечити максимум задоволення від перегляду відео, прослуховування аудиофайлов, серфінгу по інтернеті й тому подібних мультимедійних розваг Літера «N» у назві серії походить зі слова «entertainment» — «розвага, веселощі». Уперше N-Серія була представлено 27 квітня 2005 року.

Oki

Слоган: Open up your dreams
Японський виробник різних електронних устроїв, напівпровідників і мікросхем, телекомунікаційного встаткування. У нас найбільше відомий, завдяки своїм принтерам різних типів, МФУ, копіювальним машинам і факсимільним апаратам, виробленим підрозділом OKI Printing Solution. Історія компанії нараховує вже більш ста років.

Omnia (Witu)

Під цим іменем випускаються «просунуті» комунікатори компанії Samsung. Перша модель (Samsung Sgh-i900, що працює під керуванням Windows Mobile 6.1) була анонсовано в червні 2008 року, у продажі з`явилася в грудні того ж року. На сьогоднішній день, це одне із самих популярних у світі устроїв подібного класу На території Росії й України комунікатори, продавані в усьому світі як Omnia, відомі під іменем Witu (у народі їх ласкаво називають «Вітя»).

OPPO

Підрозділ китайської компанії BBK Electronics. Займається побутовою електронікою й телефонами, як мобільними, так і стаціонарними. Найбільше відома завдяки своїм Dvd-Плеєрам; достатньою популярністю користуються й MP 3-плеєри. Зараз компанія активно нарощує присутність на ринку Bd-Плеєрів (Blu-Ray).

Philips

Слоган: Sense and simplicity (з 2004 року) Let´s make things better (1995 рік) Корпорація Philips — це один з найбільших у світі (і найбільший у Європі) виробник побутової електроніки. Основні напрямки бізнесу: побутова електроніка, освітлювальні системи й медичне встаткування Історія корпорації нараховує вже більш ста років.

Plantronics

Слоган: Sound Innovation
Відомий виробник гарнітур, для різних устроїв і систем зв`язки. Проводяться провідні й бездротові рішення як для професіоналів, так і простих смертних. В останніх компанія непохитно асоціюється з Bluetooth-Гарнітурами для мобільних телефонів, що, втім, не дивно. Історія цієї компанії почалася задовго до появи мобільних телефонів, придатних до масового проведення.

Qtek

Слоган: Keep the world in one
Бренд приналежний компанії HTC (High Tech Computer Corporation) — провідному виробникові КПК, комунікаторів і UMPC (ультрамобільних комп`ютерів). Як відомо, споконвічно HTC займалася лише проведенням продукції для сторонніх виробників ( Odm-Проведення). Пізніше було ухвалене рішення про створення бренда для просування на ринок власної продукції, а саме комунікаторів і смартфонов.

1 2 3 4 5 6 7