1 2 3 4 5 6 7 

Intel

Слоган: Leap ahead Не менш відомо й вираження «Intel Inside».
Одна з найвідоміших нині компаній була утворена в 1968 році. Її засновниками були такі відомі особистості, як винахідник мікросхеми Роберт Нойс (Robert Noyce) і Гордон Мур (Gordon Moore) — творець так званого «закону Мура»*. По закінченні деякого часу в колектив влився й Ендрю Гроув (Andrew Grove), що став в 1979 році президентом компанії Споконвічно компанію прагли назвати, без неправильної скромності, «Moore Noyce».

ipaq

Під цією назвою випускаються КПК і комунікатори компанії HP. Раніше цей бренд належав Compaq Computer Corporation, яка була поглинена НР в 2001 році. Hewlett-Packard ipaq 214 Устрою ipaq з`явилися у квітні 2000 року. Споконвічно й завжди вони працювали під керуванням операційної системи Windows Mobile (втім, що тільки не встановлювали на них умільці).

Iridium

Слоган: Everywhere
Оператор супутникового зв`язку, що покриває всю земну поверхня. Планувалося, що система буде містити в собі 77 супутників. Звідси й виникла назва — Іридій, 77 елемент Періодичної системи Менделєєва. Правда, до 77 справа так і не дійшла — на даний момент використовується близько 66 супутників (не вважаючи декількох резервних), масами по 700 кг кожний, розташованих на орбітах, висотою 80 км.

iriver

(жовтогарячий)2010 (темно-сірий)2010 (ясно-сірий) Історія бренда починається в 1999 році, коли в Південній Кореї була заснована компанія Reigncom Co., Ltd. — батько-засновник iriver. Перший устрій під нової торговельної маркою, Cd-Плеєр iriver imp-100 з підтримкою формату MP3, вийшло у світ у листопаді 2000 року.

Just5

Слоган: simple features
Далеко не всім користувачам потрібні смартфоны або мобільні телефони з безліччю можливостей. Багатьох цілком улаштовує звичайний телефон, здатний лише робити дзвінки так відправляти SMS, не блукаючи при цьому по нетрях неясного й заплутаного меню. Ну а якщо в користувача поганий зір або проблеми з моторикою пальців, то хотілося б ще щоб клавіші устрою, так само як і символи на екрані були великими (подібні устрої часто називають «бабушкофоны», натякаючи тим самим на їхню аудиторію).

Lenovo

Слоган: New World. New Thinking (натяк на слоган IBM – Think!)
Thinkpad: The all-day notebook (слоган лінійки ноутбуків Thinkpad)
Китайський виробник різноманітних готових комп`ютерних систем — десктопов, ноутбуків, нетбуков, неттопов, планшетних комп`ютерів, смартфонов і КПК. Входить у п`ятірку провідних комп`ютерних виробників.

LEXAND

Слоган: Тонка робота!
Російський виробник Gps-навігаторів Сам по собі, бренд LEXAND молодий — він з`явився на початку 2008 року. Однак, творець його, Лабораторія інформаційних технологій ЛЕКСАНД, от уже п`ятнадцять років є одним з найбільших постачальників систем зв`язки Вроссии. LEXAND ST-575, серії Style (зображення з офіційного сайту) Під брендом LEXAND – випускається споживча електроніка.

lg-logo

LG

За кожним всесвітньо відомим брендом тягнеться довгий шлях перемог і поразок, по якому він до своєї популярності й прийшов. При цьому починали багато компаній зовсім не з того, чому вони зрештою прославилися. І одним з явних прикладів цьому є компанія LG. Сьогодні це всесвітньо відомий виробник побутових приладів, але колись усе починалося з маленької фірми, що провадить порошок для чищення зубів Історія компанії LG іде своїм коріннями в далекі 1940-і роки, коли молодий підприємець по імені Ку Ин Хой (Koo In-Hwoi) узявся за проведення й реалізацію цей нового для Кореї кошту по догляду за зубами.

MEIZU

Китайський виробник МП 3-плеєрів і мобільних телефонів. Компанія починала свою діяльність в 2003 році, із проведення МП 3-плеєрів. Продукція MEIZU завжди відрізнялася непоганими якістю й функціональністю, що дозволило їй стати досить успішної. Але найбільше виробник прославився як творець мобільного телефону MEIZU М8.

Mobiado

Слоган: Luxury in Mobility
Під цим брендом випускаються елітні мобільні телефони, вартістю не менш тисячі доларів США. Принцип простий — береться звичайний телефон (серійна модель Nokia) і вставляється в корпус, виконаний з дорогих матеріалів. Активно застосовуються такі матеріали, як золото, титан, авіаційний алюміній, сапфіри, дорогоцінні породи дерева Бренд Mobiado з`явився в 2004 році.

1 2 3 4 5 6 7