1 2 3 4 5 6 7 

Garmin

Слоган: Follow the leader
Один з ведучих у світі виробників систем Gps-Навігації, як для простих смертних, так і для професіоналів. Навігатори Garmin використовуються у військовій техніці, мореплавстві, авіації, наземному транспорті, туризмі. Випускаються як моделі з більшими екранами й безліччю можливостей, так і малюсінькі, сховані в корпус, що надівається на руку на зразок годинника Garmin з`явилася на світло в 1989 році.

Glofiish

Слоган: Mind on the move
Бренд, під яким тайваньская компанія E-TEN випускала комунікатори розряду «усе в одному», що працювали під керуванням Windows Mobile. Перші моделі «розумних» устроїв виробник представив ще в 2000 році. Якийсь час вони випускалися безпосередньо під маркою E-TEN.

Google

Корпорація, що володіє найпопулярнішим однойменним розвідувачем. Google обробляє десятки мільярдів запитів на місяць, володіючи абсолютною більшістю пошукового ринку. Найближчі конкуренти (Yahoo! і Bing) відстають від нього на порядок Саме Google першим приходить на розум, коли розмова заходить про знамениті бренди.

Gresso

Російський виробник ексклюзивних устроїв і аксесуарів класу «люкс». Заснована компанія була в 2005 році. Як торговельна марка зареєстрована у Швейцарії. Першу свою продукцію — мобільний телефон лінійки Gresso Avantgarde — представила в 2007 році. З перших же моделей компанія залучила до себе пильна увага своїм нестандартним підходом.

HP

Слоган: Invent
Історія цієї компанії бере свій початок в 1934 році. Саме тоді познайомилися два випускники Стэндфордского Університету — Білл Хьюлетт (Bill Hewlett) і Дэйв Паккард (David Packard). Обоє з дипломами інженерів-электронщиков. Ідея заснувати компанію виникла спонтанно.

highscreen_logo

Highscreen

Слоган: Android по-російському
Торговельна марка компанії Вобис Комп`ютер. Під цим іменем компанія представляє в Росії мобільні устрої (комунікатори) і аксесуари для них. Складання їх проводиться тайваньской компанією Mobinnovа. Highscreen Alpha GTX Першим устроєм, представленим під даним брендом, став Highscreen PP5420 — комунікатор, що працює під керуванням операційної системи Google Android.

HTC

Слоган: HTC Innovation (застарілий) Quietly brilliant (з вересня 2009 року)
Мабуть, найвідоміший тайваньский виробник «просунутих» комунікаторів, що працюють під керуванням Windows Mobile і Google Android, а також UMPC. Причому компанія як випускає власні устрої, так і займається Odm-складанням Утворена компанія була в 1997 році.

Huawei

Слоган: Green Communications, Green Huawei, Green World
Китайська телекомунікаційна компанія (одна з найбільших, поряд з ZTE). Нею проводиться різне мережне встаткування, мобільні телефони, термінали, спеціалізоване програмне забезпечення. Причому, в основі всього перерахованого вище лежать власні розробки.

iida

Бренд, під яким японський оператор стільникового зв`язку KDDI поставляє мобільні телефони премиум-класса. Доступні ці устрої лише жителям Країни Висхідного Сонця Проведенням телефонів займаються сторонні Odm-Виробники. Перші моделі, вышедших під цим брендом виготовила компанія Sony Ericsson.

INQ

Виробник мобільних телефонів, дочірня компанія китайської Hutchison Whampoa. Поки що модельний ряд виробника не занадто великий. Головною особливістю даних телефонів, є їх «прив`язка» до соціальних мереж — Facebook, Twitter. За замовчуванням установлені всі необхідні додатки ( у тому числі й для Skype), адаптовані до скромних можливостей мобільних телефонів.

1 2 3 4 5 6 7