1 2 3 4 5 6 7 

Dopod

Слоган: Enjoy Mobility
Китайська компанія, виробник смартфонов і комунікаторів, що працюють під керуванням Windows Mobile і Google Android. Dopod була засновано 1 червня 2002 року. У тому ж році з`являється й перший комунікатор компанії, що одержав невигадливу назву Dopod 686 (у його основу ліг устрій від Qtek — модель Qtek 1010).

DUOS

Лінійка мобільних телефонів компанії Samsung. Головна відмітна риса — наявність двох приймально-передавачів, що дозволяє використовувати відразу дві активні Sim-Карти Gsm-Операторів Перший Samsung DUOS з`явився в 2007 році — слайдер SGH-D880. Надалі лінійку поповнили моноблоки й телефони із сенсорним керуванням («тачфоны»).

E-TEN

Слоган: Mind on the move
Можливо це й здасться кому-небудь дивним, але ця тайваньская компанія (заснована в 1985 році), що прославився своїми комунікаторами розряду «усе в одному», починала свій шлях як творець програмного забезпечення й «заліза» для адаптації персональних комп`ютерів (, що тоді ще працювали під керуванням операційної системи DOS) під китайську мову.

Ergo

Цей бренд з`явився в 2007 році, коли компанія Network Selects Ltd. розв`язала доповнити наявний у неї бренд UFO ще одним, більш презентабельним. Ні, справа зовсім не в тому, що UFO був непопулярний або викликав асоціації з поганою якістю. Просто під ним випускалася винятково недорога утилітарна продукція, начебто простих фотокамер, зарядних устроїв і фоторамок.

Eseries

Лінійка мобільних телефонів компанії Nokia, позиционируемая виробником як рішення для бізнесу. Дизайн і технічна складова даних моделей розроблені таким чином, щоб забезпечити максимум зручностей при роботі з бізнесов-додатками. Багато уваги приділене використанню електронної пошти.

explay

Explay

Explay — російська компанія, що спеціалізується на проведенні різної цифрової мультимедійної техніки, начебто смартфонов, планшетних комп`ютерів, Gps-Навігаторів і МР 3-плеєрів Компанія починала свою діяльність в 2003 році, пропонуючи споживачам аксесуари до телефонів, плеєри й навушники.

Fly

Мобільні телефони під маркою Fly не можна назвати самими популярними. Однак, вони досить відомі, оскільки гарантують користувачеві висока якість, привабливий функціонал при досить консервативній ціні. Найбільше відомі вони в СНД і країнах, що розвивати. У цьому випадку споживачі мають справу з «віртуальним виробником», коли британська компанія Meridian Group, займається лише дизайном і маркетингом — вона замовляє свою продукцію в сторонніх Oem-Збирачів і продає її потім під брендом Fly. Перші телефони Fly з`явилися в продажі в 2003 році (сам бренд зареєстрований в 2002).

Freescale

Американський виробник (повна назва — Freescale Semiconductor, Inc.) напівпровідників, а також напівпровідникових компонентів, контролерів і процесорів. Рішення компанії застосовуються в користувацькій, автомобільній і промисловій електроніці, а також комунікаційному встаткуванні.

Fujitsu

Fuji Electric Limited; F - Furukawa, S - Siemens (1935-1961)Fujitsu Kabushiki Kaisha (1962-1971)«Peace», «Passion», «Purity» (1972-1988)1989 Слоган: The possibilities are infinite
Японська корпорація, великий виробник комп`ютерної техніки, електроніки й кліматичної техніки Історія цього могутнього холдингу з дуже складною структурою почалася ще в 1935 році, 20 червня.

G-Smart

Бренд, під яким випускаються смартфоны компанії Gigabyte. Їхньою розробкою й проведенням займається підрозділ Gigabyte Communications (GBC), засноване в 2004 році спеціально для виходу на ринок мобільних устроїв Перший смартфон G-Smart з`явився в продажі в 2005 році. Це була модель Gigabyte Gsmart i, що працює під керуванням Windows Mobile 5.0 і мало чому, що виділявся серед безлічі аналогічних устроїв.

1 2 3 4 5 6 7