Бренди по галузі: Дитячі товари

Бренди по галузі:
Дитячі товари

1 2   

Libero

Слогани: Змокріти — це природно… Бути сухим — значить носити Libero! Воля руху. ( підгузки-трусики Libero Up&Go) Libero. Немає підгузків сухіше. Libero. Кращий друг малят
Libero – бренд компанії SCA (Svenska Cellulosa Aktiebolaget), шведської целюлозно-паперової мануфактури, що провадить товари широкого вжитку.

Mothercare

Мережа магазинів роздрібної торгівлі, що спеціалізується винятково на товарах для майбутніх мамів і дітей, віком до восьми років. Мережа британського походження; нині, шляхом франшизы поширена в багатьох країнах світу — у Європі, Азії, Африці Засновником Mothercare був хтось Селимо Зикха (Selim Zilkha), уродженець Багдада, що виріс у Лівані, а, що потім перебрався в США.

Nestle

Сімейний герб Генрі Нестле18681938196619881995 Слоган: Good food, good life
Продукція Nestlé уперше з`явилася в 1866 році, фармацевт і хімік зі Швейцарії Генрі Нестле (Henri, уроджений Heinrich Nestlé) займався розробкою суміші з коров`ячого молока, пшеничного борошна й цукру, здатної замінити дитині материнське молоко.

Ушастый нянь

Слоган: Тому що в будинку дитина
Серія дитячої гипоаллергенной косметики. Бренд належить петербурзькій компанії «Невська косметика». Під ним випускаються найрізноманітніші кошти по догляду як за дитиною, так і за його речами — різні види мила, шампуні, крему, вологі серветки, пральні порошки… Уперше серія «Ушастый нянь» була представлена в 2004 році.

X-lander

X-lander — бренд, що належить польської компанії Deltim, яка вже більш 40 років провадить різні товари для дітей. Продукція Deltim в основному розрахована на самих маленьких, нею зацікавляться батьки дітей, яким ще не здійснилося 3-х років. Компанія випускає кілька лінійок дитячих колясок.

1 2