Бренди по галузі: Дитячі товари

Бренди по галузі:
Дитячі товари

 1 2 
barbie118

Barbie

Історія бренда Barbie починається зі створення однойменної іграшки. Довгоногу світловолосу ляльку на сьогоднішній день знає практично кожний. І це не дивно. Адже вона є самою успішною лялькою за всю історію існування іграшок. Належить Barbie компанії Mattel — практично найбільшому виробникові іграшок у світі.

Daio Paper Corporation

Daio Paper Corporation — одна з найбільших у Японії фірм-виробників паперової продукції була заснована в 1943-м року родиною Икава (Ikawa) у префектурі Эхиме (Ehime Prefecture). На момент підстави компанія називалася Taio Paper Mfg. Co., Ltd., тільки в 80-х Taio у назві стало вимовлятися як Daio. Компанія провадить увесь спектр паперової продукції від будівельного картону до гігієнічних коштів і поліграфії, контролюючи тим самим 6% японського внутрішнього ринку Проведення паперу — для Японії заняття традиційне, багаті запаси деревини й різних рослинних матеріалів дозволяли бурхливо розбудовуватися паперової промисловості.

DUPLO

DUPLO — різновид конструкторів марки LEGO, призначена для дітей від півтора до шести років. На ринку конструктор DUPLO з`явився в 1969-м року, через 37 років після появи самого LEGO. Придумувати окрему лінійку іграшок для дошкільників (існує ще одна LEGO для самих маленьких — PRIMO) потрібно було через небезпеку травмування дрібними деталями для малят, невеликі брусочки LEGO легко можуть бути проковтнуті.

Fisher-Price

Всесвітньо відомий виробник іграшок з Америки, чия історія почалася в 1930 році в містечку Ист-Аврора, що розташований недалеко від Нью-Йорка. Заснували компанію Герман Фишер (Herman Fisher) і Ирвинг Прайс (Irving Price), що зайняв посаду виконавчого директора. Активна участь ухвалювали також дружина Ирвинга — Маргарет Прайс (Margaret Price), на чию частку випала роль художника-ілюстратора й Хеллен Шелле (Helen Schelle), що не один рік проробила в магазині іграшок у Нью-Йорку, а отже, мала великий досвід у цьому напрямку Уже в 1931 році увазі споживачів були представлені перші 16 іграшок, виготовлені з дерева.

GOO.N

GOO.N — марка одноразових підгузків, що випускаються японською корпорацією Daio Paper Corporation. На японському ринку ці підгузки оцінюються як одні з найбільш м`яких і ніжних для шкіри малят, експортний варіант має гірші характеристики, але однаково позиціонується, як продукція премиум-класса.

Hello Kitty

Hello Kitty (Хеллоу Китти або Харо Китти, як виголошують японці) — це один із самих яскравих образів, що розміщається на безлічі товарів. Особливо популярна ця кішечка в себе на батьківщині, у Японії, де вона є частиною поп-культури, але не менше відома вона й по усьому світу. Hello Kitty знімається в мультфільмах, продається в якості іграшок і забавних фігурок, прикрашає собою всілякі аксесуари, одяг, взуття, предмети інтер`єру, практично неможливо уявити собі яку-небудь деталь або предмет, яку ще ніхто не додумався прикрасити цією пізнаваною котячою мордочкою.

Hipp

Слоган: Für das Wertvollste im Leben Для самого коштовного в житті
Ця історія почалася ще в 1898 році, коли в родині кондитера Йозефа Хиппа, що проживав у місті Гюнцбург, народилася спочатку дочка, а роком після ще й близнюки. І всі б чудово, так от у дружини Йозефа почалися проблеми із грудним молоком, жінка явно була не в змозі прокормити таку ораву.

HUGGIES

Бренд, під яким випускається різна дитяча гігієнічна продукція. Належить Kimberly-Clark Corporation, яка володіє багато інноваційними розробками в справі дитячої гігієни (це й застібки-липучки на підгузках, і спеціальні повітропроникні матеріали, що дозволяють шкірі дихати, і ще деякі подібні рішення).

Kinder Surprise

Kinder Surprise

Історія Kinder Surprise – це історія про італійське життєлюбство й безмежної вірності своїй справі. Вона розповідає про те, що для досягнення успіху потрібно не тільки багато й самовіддано працювати, але й не забувати оглядатися навколо в пошуках вдохновенья й свіжих ідей. Саме таким принципам і випливав Микеле Ферреро – людей, що створила одне із самим популярних ласощів не тільки дітей, але й дорослих — Kinder Surprise. Однак, розповідаючи про появу шоколадного яйця із сюрпризом, починати потрібно з історії про батька Микеле – Пьетро Ферреро.

LEGO

19551973 Слоган: Play On just Imagine… Найвідоміша у світі іграшка, мрія багатьох маленьких хлопчиків і дівчинок — конструктор LEGO з`явилася в Данії, королівстві дитячих казок, на батьківщині Гансу-Християна Андерсена. Здається, саме там, у країні із чарівною атмосферою, з любоВ`ю до світу дитинства, повинен був з`явитися чудовий конструктор, там його змогли придумати й оцінити належним чином.

 1 2