1 2 3 4 5 6 7 8 9   

UFO

Бренд, що належить компанії Network Selects Ltd., головний офіс якої перебуває в Лондоні. У той же час розробкою нової продукції займається офіс розташований у Гонконзі. Проведення відбувається в Китаї й Тайваневі; деяка продукція збирається Вгермании. Із країн СНД бренд UFO найбільше відомий на території України.

VEKA

Один з найбільших у світі виробників різноманітного асортиментів Пвх-Профілів і аркушів, які застосовуються для виготовлення вікон і дверей. Продукція компанії широко використовується при рішення самих різних завдань, які виникають перед будівельниками. Штаб-квартира VEKA перебуває Зенденхорсте, земля Північний Рейн-Вестфалия, Німеччина (Sendenhorst, North Rhine-Westphalia, Germany).

Vestfrost

Датська компанія, з перших днів свого існування, що займається проведенням побутових холодильників, морозильників і іншого холодильного встаткування. З недавніх пор розширила свій асортименти, включивши в нього інші види великої побутової техніки, начебто пральних машин і варильних поверхонь Компанія була утворено 21 березня 1963 року.

Vitek

Слоган: Техніка для життя
Бренд, під яким проводиться різна побутова техніка, електроніка й кліматична техніка Усе почалося в 1999 році, коли компанія Golder Electronics, що займався до цього дистрибуцією західних торговельних марок на російському ринку, розв`язала створити власний бренд.

Weifeng

Китайський виробник фото- і відеоустаткування. Компанія випускає штативи, моноподы, сумки для перенесення, спалаху, відбивачі, стійки, а також усякі дрібні, але дуже корисні аксесуари (наприклад, кришки для об`єктивів або набори для чищення). Трохи особняком від усього цієї різноманітності коштують аматорські телескопи й мікроскопи.

1 2 3 4 5 6 7 8 9