1 2 3 4 5 6 7 8 9 

SLIK

Слоган: Supporting the art of imaging-making
Японський виробник аксесуарів для фото- і відеотехніки. Найбільше відомий завдяки своїм штативам і моноподам. Створюються вони, в основному, для професіоналів і просунутих користувачів Історія компанії бере свій початок в 1948 році, коли японський інженер Такатоси Шираси (Takatoshi Shiraishi) почав складання штативів власної конструкції.

Smeg

Слоган: Technology with style
Цей італійський виробник побутової техніки почав свою роботу в 1948 році. Заснував Smeg Вітторіо Бертаззони (Vittorio Bertazzoni) у селі Гуасталла, розташованої в області Емілія (Guastalla, Emiliane, Itally). Назва компанії — абревіатура, що розшифровується як Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla (Металургійна Фабрика-Емілія-Гуасталла). Ідея почати випуск побутової техніки прийшла на початку 50-х років.

Sony

Слоган: make.belive
У джерел багатьох всесвітньо відомих компаній стояли дві людини, один з яких був талановитим інженером, інший добре орієнтувався у світі бізнесу. Не стала виключенням і Sony. Трапилося це в 1946 році, у Японії, яка тільки-тільки почала відроджуватися після поразки й потрясінь Другої світової війни.

Strabag

Найбільша австрійська будівельна компанія. Повна назва — Strabag Societas Europaea. Правильна вимова назви — «Штрабаг». Одна з найбільших і найстарших у Західній Європі будівельних компаній. На додаток до основних ринків Австрії й Німеччини активно працює в багатьох країнах Східної й Південно-Східної Європи у всіх областях будівельної індустрії Штаб-квартира Strabag SE розташована в місті Ан-Дер-Драу, земля Каринтия, Австрія (Spittal an der Drau, Kärnten, Österreich). Компанія з`явилася в результаті злиття двох підприємств.

Supra

Японську компанію Supra можна охарактеризувати як виробника різного ширвжитку світу електроніки й електротехніки. Вона займається буквально всім, випускаючи продукцію більш доступну за ціною, ніж з випадку з іншими виробниками з тієї ж країни. Ну а оскільки ширвжиток цей японський, те і якість вище за середнє.

Свема

Як відомо, великий Ленін заповів, що «поки народ безграмотний, головним мистецтвом для нас є цирк і кіно»
. Однак, до початку 30-х років минулого століття, усі фільми в СРСР знімалися з використанням плівки іноземного проведення. Але згодом ставати ясно, що для подальшого розвитку кінематографа потрібне власне проведення кіноплівки.

Tamron

Слоган: New eyes for industry
Японський виробник оптики, об`єктивів, оптичних приладів і аксесуарів до них. У нас найбільше відомий завдяки своїм бъективам, так званого «другого ешелону». З 1998 року є власником японського виробника среднеформатной професійної техніки Bronica Co., Ltd. Заснував компанію в 1950 році хтось Такиюки Арай (Takeyuki Arai).

The Trump Organization

The Trump Organization – американська компанія, яка займається забудовою й керуванням нерухомістю. Це одна з деяких у світі бізнесу організацій «з людською особою». Ні, зовсім не тому, що в ній якесь особливо гуманне відношення до працівників і клієнтам, а тому, що основний ценностю компанії, що визнають навіть його недоброзичливці, є її власник Дональд Трамп (Donald Trump).

Timken

Слоган: Where You Turn
Найбільше компанія Timken відома завдяки своїм роликопідшипникам. Однак займається вона також і спеціальними сортами стали, особливими мастильними компонентами й многой іншою спеціалізованою продукцією, у якій заинтересованны дуже багато галузей, начебто аерокосмічної й гірничодобувної.

Tromm

Суббренд приналежний компанії LG Electronics. Під ним випускаються пральні машинки, що відрізняються наявністю можливості обробки білизни пором. Перша машинка лінійки Tromm була представлена компанією в 2005 році. З особливою гордістю LG представляла її як єдину у світі, що має вбудований парогенератор.

1 2 3 4 5 6 7 8 9