1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Rovercomputers

Виробник і дистриб`ютор ноутбуків, смартфонов, цифрових камер, МП 3-плеєрів, а так само різних аксесуарів. Один їхніх найвідоміших брендів на російському ринку. Історія компанії почалася в 1991 році, коли була створена сервісна структура Dvm-Сервіс, двома роками пізніше перейменована в Dvm-group .

Rowenta

Відомий німецький бренд, під яким випускається різна дрібна й велика побутова техніка, а також предмети особистої гігієни Історія бренда почалася в 1844 році, коли житель Німеччини Роберт Вейнтрауд (Robert Weintraud) разом із двума партнерами заснував компанію Weintraud & Co., яка займалася проведенням заклепок, пряжок і інших аксесуарів для одягу зі шкіри.

Saeco

Слоган: Espresso Feeling
Італійський виробник кавоварок, кофемашин, кавових автоматів а також різних аксесуарів для них. Випускаються устрої для домашнього й професійного користування — від звичайних кавоварок, до найскладніших автоматів із продажу різних напоїв, установлюваних у громадських місцях.

Samsung

Слоган: Digitally Yours
Samsung Group — один з найбільших конгломератів у світі бізнесу, на його батьківщині, у Південній Кореї для таких фірм використовують слово «чобол» («chaebol»). Чобол – це велика фінансово-промислова група, що переважно належить однієї родині й пов`язана з урядовими колами.

Samsung Techwin

Підрозділ південнокорейської корпорації Samsung. Основний напрямок діяльності — оптоелектроніка, системи відеоспостереження й безпеки, силові установки, напівпровідникові системи й компонента, а так само військова й авіаційна техніка Заснований підрозділ був в 1977 році. Споконвічно воно називалося Samsung Precision Company.

SANYO

Японський виробник різної електроніки, побутової й кліматичної техніки. Корпорація, яка починала з невеликого електромонтажного заводу, що заробив у місті Осака, 23 листопада 1947 року, на сьогоднішній день нараховує сотні дочірніх компаній, на яких трудяться сотні тисяч співробітників.

Scarlett

Слоган: Скарлетт. Оточи себе турботою Scarlett. Побутова техніка № 1 у Росії
Торговельна марка Scarlett належить компанії Arima Holding Corp. Під цією маркою випускається дрібна побутова техніка, досить популярна в Росії, у країнах СНД і Балтії, також продажі ведуться в країнах Східної Європи.

Schulthess

Швейцарський виробник пральних, сушильних і посудомоечных машинок. Продукція компанії відрізняється винятковою надійністю, високою якістю складання, продуманістю керування й дуже високою ціною. Модельний ряд традиційно не блищить достатком моделей — в Schulthes інший підхід, коли замість розсипу «среднячков», випускається кілька устроїв премиум-класса.

Sea Sonic

Тайваньский виробник блоків живлення для комп`ютерів (PSU) – як для десктопов, так і ноутбуків. Компанія проводить власні дослідження. Уся її продукція — властиво розробки. Її відрізняє низький рівень шуму, високі ефективність і надійність В основному Sea Sonic займається Oem-Складанням.

Sigma

Так вуж зложилося, що переважна більшість провідних виробників фототехніки — японці. Не є виключенням і Sigma Corporation. Компанія була заснована в 1961 році, компанія споконвічно представляла із себе лише невелике сімейне підприємство. Її засновником став хтось Мичихиро Ямаки ().

1 2 3 4 5 6 7 8 9