1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Multicar

Один з найвідоміших виробників спецтехніки, затребуваної як комунальним, так і будівельним господарствами. На ці мініатюрні грузовички може монтуватися до 100 видів різного навісного устаткування — для транспортування вантажів, бетономішалки, гідравлічне встаткування, пристосування для збирання сміття й тому подібне Multicar — єдина автомобільна компанія ГДР, що пережила всі потрясіння, що пішли за об`єднанням Німеччини ( приміром, Barkas і Trabant канули в Лету).

Nikkor

Бренд, що належить японському виробникові фототехніки Nikon Corporation. Під ним випускаються об`єктиви й різна оптика, застосовувана в професійному й промисловому встаткуванні Бренд народився в 1932 році, коли Nippon Kogaku K.K. (так у ті роки називався Nikon) розв`язала розбавити військові замовлення цивільною продукцією.

Nikon

Слоган: If the picture matters, the camera matters
Nikon не випадково ставиться до легендарних брендів. Фототехніка, вироблена компанією, завоювала любов сотень тисяч користувачів по усьому світу, як професійних фотографів, так і зелених новачків. Продукція Nikon застосовується повсюдно — крім фотокамер і об`єктивів, компанія випускає й різні оптичні прилади й устрою для обробки зображень Майбутня легенда народилася 25 липня 1917 року, шляхом злиття трьох компаній — Tokyo Keiki Seisaku-Sho`s Optical Division, Iwaki Glass Seisaku-sho і Fujii Lens Seizo-sho.

Olympus

Слоган: Focus on Life Your Vision, Our Future
Відомий японський виробник оптики й фототехніки, електроніки й медичного встаткування. У нас найбільше всього відомий як творець цифрових камер ( як для починаючих користувачів, так і для професіоналів) і цифрових диктофонів (також для різного рівня користувачів). Заснована компанія була 12 жовтня 1919 року.

panasonic-logo

Panasonic

Сьогодні під брендом Panasonic випускаються самі різні товари електроніки й побутової техніки – від тостерів до фотоапаратів ( під брендом Lumix). Компанія вже давно ввійшла в десятку лідерів світового проведення електротехніки й здавати свої позиції в жодному разі не має наміру.

Philips

Слоган: Sense and simplicity (з 2004 року) Let´s make things better (1995 рік) Корпорація Philips — це один з найбільших у світі (і найбільший у Європі) виробник побутової електроніки. Основні напрямки бізнесу: побутова електроніка, освітлювальні системи й медичне встаткування Історія корпорації нараховує вже більш ста років.

polaroid-logo

Polaroid

Це одна з багатьох невеселих історій про бізнес із числа тих, у яких стрімкий зліт і процвітання компанії переміняється повільним вгасанням з розпачливими спробами реанімації. Таких компаній сотні й тисячі, однак, сьогодні мова йтиме про живу легенду, Оpolaroid. Засновник компанії, Эдвин Лэнд, народився в 1909 році в Бриджпорте (Коннектикут, США).

Portotecnica

Італійський виробник напівпрофесійної й професійної мийної й збиральної техніки. Простим споживачам найбільше відомий завдяки своїм минимойкам і миючим пилососам для побутового застосування (звичайно ж, що випускається асортименти набагато багатше). Не можна сказати що продукція ця дуже популярна, однак і невідомої її назвати важко.

Powershot

Слоган: A Great Shot Every time
Лінійка фотоапаратів компанії Canon. Усі ці моделі розраховані на непрофесионалов, які, проте, прагли б мати досить «просунуте» устрій з гарним набором предустановленных функцій і можливостей. У лінійку входять моделі різного цінового діапазону — від бюджетних, до досить дорогих, впритул наближених до вартості дзеркальних камер Перші фотоапарати Powershot з`явилися в 1995 році.

Ricoh

Один з найбільших виробників різних типів принтерів, копіювальних апаратів, МФУ й факсів, а також цифрових фото- і відеокамер. Випускаються мікросхеми, напівпровідники, різні комплектуючі й аксесуари. Займається компанія й розробкою програмного забезпечення. Як і будь-яка подібна структура такого рівня, Ricoh має й спеціальні дослідні центри, розкиданими по світу й працюючими в різні напрямках В 1936 році Киёси Итимурой (Kiyoshi Ichimura) була заснована компанія по проведенню фотопаперу.

1 2 3 4 5 6 7 8 9