1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Kodak

Легендарний виробник, що так багато зробив для розвитку аматорської світлини. Американська компанія, заснована в 1881 році винахідником Джорджем Истменом (George Eastman), разом з бізнесменом Генрі Стронгом (Henry Strong). Цікаво, що Истмен був простим банківським службовцем.

Kone

Слоган: Dedicated to People Flow
Фінський виробник різного роду елеваторів, ліфтів, підйомників і іншої подібної техніки. Компанія була заснована в 1910 році в місті Эспо, Фінляндія (Espoo, Finland), де й донині перебуває її штаб-квартира. Споконвічно вона називалася Osakeyhtiö Kone Aktiebolag, що можна перевести з фінського приблизно як «Акціонерна машинобудівна компанія».

Konica Minolta

Слоган: The essential of imaging
7 січня 2003 року відбулася знаменна подія — створення холдингу Konica Minolta, як результат об`єднання двох відомі японські виробників фототехніки: Konica і Minolta. Результатом злиття став не тільки новий створення, але й новий логотип, у якому куди більше від «Минолты», чому від «Коники». Холдинг займається продукцією не розрахованої на масовий ринок.

Leica

Ernst Leitz GmbhLeica Microsystems GmbhLeica Geosystems AGLeica Camera AG Коли найперша Leica (модель так і називалася — Leica I) була представлена в 1925 році на весняному Лейпцігському ярмарку, то вона не зуміла навіть залучити до себе вартої уваги. Мініатюрний устрій по визначенню не зацікавило професійних фотографів.

lg-logo

LG

За кожним всесвітньо відомим брендом тягнеться довгий шлях перемог і поразок, по якому він до своєї популярності й прийшов. При цьому починали багато компаній зовсім не з того, чому вони зрештою прославилися. І одним з явних прикладів цьому є компанія LG. Сьогодні це всесвітньо відомий виробник побутових приладів, але колись усе починалося з маленької фірми, що провадить порошок для чищення зубів Історія компанії LG іде своїм коріннями в далекі 1940-і роки, коли молодий підприємець по імені Ку Ин Хой (Koo In-Hwoi) узявся за проведення й реалізацію цей нового для Кореї кошту по догляду за зубами.

Liebherr

Для більшості рядових споживачів ця німецька машинобудівна компанія асоціюється винятково з холодильниками й морозилками. На ділі ж, побутова техніка становить лише невеликий відсоток доходів концерну. Основна ж стаття доходів — верстати, портове встаткування, будівельна техніка, спецтехніка, гірничодобувна й землерийна техніка, кар`єрні самоскиди й таке інше.

Lumix

Lumix – бренд, під яким випускаються цифрові камери Panasonic. Історія лінійки почалася в 2000 році, коли була укладена угода між японської Matsushita Electric Industrial Co., Ltd. (тоді Panasonic був усього лише брендом, що належали цієї компанії) і німецької Leica Camera AG. Японська електроніка й німецька оптика виявилися гарною комбінацією ( принаймні так затверджують багато користувачів фотоапаратів Lumix). Lumix DMC-GF1 одержав золоту медаль від DIWA(Digital Imaging Websites Association) Перша модель з`явилася вже в 2001 році.

Mamiya

Слоган: Master of the medium
Японський виробник професійних цифрових студійних фотокамер, а також різного фото- і оптичного встаткування. Компанія досяглася популярності завдяки своїм среднеформатным камерам. Деякі з них стали справжніми легендами, наприклад модель Mamiya RZ67.

Manfrotto

Слоган: Imagine more
Під цим брендом випускаються такі фотоаксесуари, як штативи, моноподы, голівки для штативів, освітлювальне встаткування, сумки й чохли й усі тому подібне. Продукція ця ставиться до числа дуже шановної, їй із задоволення користуються як починаючі фотографи, так і професіонали Бренд Manfrotto був породжений компанією Limo Manfrotto, що нині вже не існує.

Miele

Компанія Miele & Cie. була створено в червні 1898 року в селі Херцеброк (Herzebroch) у Німеччині, її заснували два молоді підприємці Карл Милі (Carl Miele) і Рейнхард Цинканн (Reinhard Zinkann), яким на той момент було по 30 років, офіційне проведення молочних сепараторів почалося 1-го липня 1899 року. Підприємці, як це часто буває поділили обов`язки Карл Милі займався проведенням, а Рейнхард Цинканн фінансовою стороною справи й продажами.

1 2 3 4 5 6 7 8 9