1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Hoya

Японський виробник оптичної продукції. Випускаються контактні лінзи, лінзи для окулярів будь-якого рівня складності, оптика для наукових і медичних приладів, лазерне встаткування, світлофільтри. З деяких пор, список продукції поповнився цифровими камерами різного рівня, що випускаються під брендом PENTAX (ця, колись незалежна компанія, з 1 жовтня 2007 року входить до складу Hoya). Історія компанії почалася в 1941 році, коли два брати Соичи й Сигеру Яманака (Shoichi and Shigeru Yamanaka) відкрили невеликий оптичний завод у Хойя, пригороді Токіо, Японія (Hoya, Tokio, Japan).

HUESKER

Німецький виробник геосинтетических нетканных матеріалів, які активно використовуються при будівництві доріг, каналів і споруджень самого різного типу. Активно застосовують їх і в сільському господарстві, а також різних галузях промисловості. Призначення даної продукції саме різне — це й захист, і фільтрація, і поділ, і армування.

Husqvarna

Цей значок ставився на зброю ще з 18-го століття19721972 Шведська компанія, що вважається найбільшим у світі виробником усілякого садового реманенту, газонокосарок, культиваторів і невеликих тракторів. Також дуже відомі пилки даного бренда, мотоцикли й різні інструменти для обробки каменю.

irobot

Американська компанія, що спеціалізується на проведенні робототехніки. Найбільше відома своїми автоматичними пилососами Roomba (сухе чищення) і Scooba (мокре чищення). Існують і інші моделі, наприклад, система Verro для чищення басейнів. Але не всі розробки компанії призначені для побуту, займається вона також і розвідувальними системами, роботами-саперами й іншими роботами для військових.

Isover

Слоган: Sustainable insulations
Бренд, під яким випускаються тепло- і звукоізоляційні матеріали, відомі в усьому світі. Належить французькому концерну Saint-Gobain, що займається ізоляційною мінераловатною продукцією — тепло-, звуко- і пароизолирующими матеріалами Марка Isover з`явилася в 1937 році.

IVECO

Італійський концерн, що займається проведенням автомобілів промислового значення – вантажівки різної вантажопідйомності, спецтехніка, автобуси, пожежна техніка, самоскиди, тягачі, двигуни. Пробує компанія свої чинності й у створенні позашляховиків Існує з листопада 1974 року, у якому відбулося злиття декількох італійських виробників, що входять у групу FIAT (Fiat Veicoli Industriali, OM, Lancia Veicoli Speciali і FIAT France SA, що представляла компанію Unic) і німецької компанії Magirus-Deutz, підрозділу KHD (Klockner-Humboldt-Deutz — нині просто Deutz).

Iveco-magirus

Виробник вантажівок і різної спецтехніки. Найбільше прославився як творець пожежних машин. Magirus (або Magirus-Deutz) з 1974 року входить до складу холдингу IVECO і називається з тих пор, відповідно, Iveco-magirus. Уродженець німецького міста Ульм, що в землі Баден-Вюртемберг, Конрад Дитріх Магирус (Conrad Dietrich Magirus) знав про роботу пожежних не з_чуток — він і сам був професійним пожежним.

IXUS

Лінійка фотоапаратів компанії Canon, усі моделі якої мають ультракомпактні розміри, обмежену функціональність і розраховані на непрофесійних і невимогливих користувачів. Бренд з`явився в 1996 році. Споконвічно під ним випускалися плівкові фотоапарати, тепер же винятково цифрові.

Karcher

Чорний і жовтий стали фірмовими квітами Karcher в 1974 році Слоган: Makes a Difference
На сьогоднішній день ця німецька компанія є одним з найбільших виробників різної очисної техніки, застосовуваної як у побуті, так і в різних сферах діяльності. І мало хто знає про те, що починала вона з випуску опалювальних систем.

Kawasaki

У більшості людей назва Kawasaki асоціюється винятково зі спортивними мотоциклами. Насправді ж, Kawasaki Heavy Industries, Ltd. — це величезний промисловий концерн, для якого випуск мотоциклів є лише одним з безлічі видів діяльності. Проведенням мотоциклів займається підрозділ Kawasaki Motorcycle Corporation, що з`явилося в 1963 році, після поглинання Kawasaki компанії Meguro, що займалася мотоциклами.

1 2 3 4 5 6 7 8 9