1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Freightliner

Джеймс Леланд (James Leland) був не просто гарним водієм, але й чудово розбирався в техніку. Своїми руками поліпшити ту або іншу модель серійної вантажівки було для нього звичайною справою. Ця людина чимало часу провела в кабіні вантажівок, займаючись розвозом всіляких вантажів В 1929 році Леланд вирішує, що прийшла настав час почати свою справу.

Fujifilm

Японський виробник аматорської й професійної фототехніки, а також аксесуарів і видаткових матеріалів для неї. Крім цього компанією проводяться різні носії інформації, папір для принтерів, плівка для рентгенівських знімків і тому подібне Історія цього виробника почалася в 30-х роках минулого століття, коли керівник компанії Dainippon Celluloid Company, що займався, в основному, проведенням целулоїду, розв`язав налагодити випуск кіноплівки.

Fujitsu

Fuji Electric Limited; F - Furukawa, S - Siemens (1935-1961)Fujitsu Kabushiki Kaisha (1962-1971)«Peace», «Passion», «Purity» (1972-1988)1989 Слоган: The possibilities are infinite
Японська корпорація, великий виробник комп`ютерної техніки, електроніки й кліматичної техніки Історія цього могутнього холдингу з дуже складною структурою почалася ще в 1935 році, 20 червня.

ge logo

GE

Американська багатогалузева компанія General Electric була заснована ще в кінці 19 століття. Засновником її виступив відомий винахідник і підприємець Томас Эдисон — той самий, який винайшов лампу розжарювання й запропонував говорити «алло» на початку телефонної розмови Метою створеної їм компанії Edison General Electric Company було привнести електрику в життя звичайних людей.

Genius

Слоган: «Live with Ideas»
Бренд цей не можна віднести до одному із самих шановних. Але до одному з найвідоміших можна. Практично всі, хто хоч як те пов`язаний з комп`ютерами хоч одного разу чув про «Genius». Продукия вихідна під цим іменем — це комп`ютерна периферія й комплектуючі самих різних типів: від мишей до моніторів і материнських плат Бренд був засновано 3 листопада 1983 року.

Gorenje

Історія цього словенського виробника побутової техніки почалася в 1950 році, у невеликому сільці Горенье, біля міста Веленье (Velenje, Slovenia). На початку штат компанії становили лише 11 людей, що займалися сільськогосподарською механізацією. Проведення кухонних плит (тоді ще на твердому паливі) почалося в 1958 році 1961 рік ознаменувався першими експортними продажами, коли 200 кухонних плит були експортовані в Німеччину.

Hama

Слоган: The smart solution
Німецький виробник, що спеціалізується на випуску всіляких аксесуарів, призначених як для комп`ютерів і побутової техніки, так і для фото-, аудио- і відеотехніки. Більшу частину асортиментів становлять різні дрібні, але дуже корисні речі, без яких часто буває важко обійтися.

Hauzen

У першому десятилітті 21-го століття перед найбільшою корпорацією в Кореї — Samsung устало питання: у якому напрямку розбудовуватися далі, конкуренція на внутрішньому ринку зросла й залишатися в лідерах стало усе складніше. Враховуючи безсумнівні переваги продукції Samsung, такі як продуманий дизайн і впровадження останніх інновацій в електронній сфері, був обраний шлях догляду з ринку масових товарів і розширеного випуску ексклюзивної продукції класу люкс.

Honda

Слоган: The power of dreams
Японська компанія, більш усього відома, як виробник автомобілів і мотоциклів. Є власником бренда Acura. Історії багатьох, відомих і не дуже, автомобільних компаній ( принаймні, перші десятиліття) звичайно нерозривно пов`язані з іменем людини їх, що заснував і на честь себе, що ж і назвав.

1 2 3 4 5 6 7 8 9