1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Canon

Слоган: You can — Canon
Історія цієї відомої нині всім і кожному, хто взагалі знає, що таке фототехніка, компанії почалася в 1933 році, коли два молоді японські інженери — Горо Йошида (Goro Yoshida) і Сабуро Учида (Saburo Uchida), створили невелику лабораторію Seiki Kogaki Kenkyujo. Небагато пізніше вона буде перейменована в Precision Optical Instruments Laboratory.

CATA

Історія бренда CATA почалася в 1947 році, з підстави в іспанському місті Торейо (Torello, Spain), що в провінції Барселона, компанії САТА Electrodomesticos S.L. Споконвічно компанія займалася винятково побутовими вентиляційними системами . Та й донині різні вентилятори й витяжки (перша кухонна витяжка з`явилася в 1982 році) вдаються їй найбільше, хоча асортименти виробленої продукції значно розширився — починаючи з 2001 року CATA зайнялася випуском техніки, що вбудовується: духовок, електричних і газових варильних поверхонь і мікрохвильових печей.

Coolpix

Бренд, під яким випускає цифрові фотоапарати компанія Nikon. У цій лінійці немає ні однієї дзеркальної камери. Більшість моделей Coolpix призначені або для початківців, або для невимогливих користувачів. Хоча є устрої, які можуть зацікавити й «просунутих» користувачів, які в чинність їм одним відомих причин не стали купувати професійне встаткування.

Cyber-shot

Лінійка цифрових камер компанії Sony. Також під цим брендом випускаються й мобільні телефони Sony Ericsson (окрема серія «З», раніше входили в серію « ДО»), відмітною рисою яких є наявність поліпшеної камери Роботи над цифровими камерами Cyber-shot почалися в 1995 році. В 1996 році з`являється перша камера — модель DSC- F1 з дозволом 0,3 мегапікселя.

Delonghi

Слоган: Living Innovation
Італійський виробник різної побутовий і кліматичної техніки. Найбільше компанія відома завдяки своїм обігрівачам і кавоваркам. Але випускаються також праски, электрочайники, тостери, пилососи й т. п. Володіє такими брендами, як Ariete, Climaveneta, Clever, Elba, Radel, Simac, Supercalor, Superclima, Ariagel і Vetrella.

Deutz AG

Німецька компанія Deutz AG (вимовляється як «Дойтц») — найстарший виробник різних типів двигунів, потужністю від декількох до декількох тисяч кіловатів, як з повітряним, так і рідинним охолодженням. Двигуни, зроблені цієї компанією використовуються у вантажівках і автобусах, а так само сельско-господарській техніці й морському транспорті Датою підстави Deutz AG прийнято вважати 31 березня 1864 року, коли Николаус Отто (Nikolaus Otto) заснував першу у світі моторобудівну компанію «N.

Electrolux

Слоган: Electrolux. Thinking of you
Шведська компанія, виробник побутової техніки різного рівня. Володіє багатьма відомими брендами — AEG, Zanussi, Westinghouse, Mcculloch, Eureka, Zoppas, Flymo, Partner, Dito, Kelvinator, Wascator і іншими. Входить до числа найбільших у світі (згідно Fortune Top 100). Історія Electrolux почалася ще на початку 20 століття.

EOS

Лінійка дзеркальних камер компанії Canon, колись плівкових, тепер цифрових. EOS — абревіатура від Electro-Optical System
. Також Эос — богиня ранкової зорі в давньогрецькій міфології, правда доподлинно невідомо, чи спеціально японці добилися цього співзвуччя Canon EOS 550D (2010 рік) Будучи дзеркальними, камери EOS по визначенню не підходять для починаючих користувачів.

Ergo

Цей бренд з`явився в 2007 році, коли компанія Network Selects Ltd. розв`язала доповнити наявний у неї бренд UFO ще одним, більш презентабельним. Ні, справа зовсім не в тому, що UFO був непопулярний або викликав асоціації з поганою якістю. Просто під ним випускалася винятково недорога утилітарна продукція, начебто простих фотокамер, зарядних устроїв і фоторамок.

Exilim

Бренд, під яким випускає компактні цифрові камери компанія Casio. У лінійку Exilim входять моделі з найрізноманітнішими можливостями, що підходять як для початківців, так і для вимогливих користувачів, які в чинність яких-небудь причин не прагнуть здобувати професійну апаратуру.

1 2 3 4 5 6 7 8 9