1 2 3 4 5 6 7 8 9 

3M

20-і роки 30-і роки 40-і роки 50-і роки 60-і роки Американська інноваційно-виробнича компанія, що провадить найширший спектр усілякої продукції (такі компанії називають диверсифікованими) — у масі своєї, це всілякі дріб`язки, що повсякденно використовуються будинку й в офісі: клейкі стрічки, губки для миття, блокноти, різні дріб`язки для графічних робіт, записувані оптичні диски, а колись і дискети.

Alpha

Бренд, під яким випускає цифрові камери компанія Sony. Іноді можна зустріти написання з використанням букви грецького алфавіту — Sony α. Своїм народженням цей бренд зобов`язаний тому, що в січні 2006 року Sony придбала проведення камер у компанії Minolta, яка на той час уже входила до складу холдингу Konica Minolta. Sony Alpha DSLR-A100 Перша модель — 10-ти мегапіксельна Sony Alpha DSLR-A100 — була представлено 5 червня 2006 року.

Aqualtis

Суббренд, під яким випускає пральні машинки компанія Hotpoint (на території континентальної Європи відома як Hotpoint-Ariston, дочірня компанія Indesit Company). Це моделі із фронтальним завантаженням, економічні й напхані безліччю різних функцій і інтелектуальних технологій Перша модель з`явилася в 2005 році.

BBK

Будучи одним з найбільших виробників електроніки в Китаї, BBK Electronics поставляє свою продукцію в десятки країн по всьому миру. Але одним з основних ринків збуту вважає Росію, де є присутнім з 2000 року. На території США компанія представлена брендами ОРРО, Memorex і Philco. BBK Electronics працює в трьох основних напрямках: аудио- і відеотехніка, телекомунікації, утвір.

БелАЗ

Виробник кар`єрної техніки. Найбільше прославився своїми величезними самоскидами, вантажопідйомністю від декількох десятків, до декількох сотень тонн. Також проводяться тягачі-буксировщики, підземні самоскиди й інша подібна техніка, що здебільшого ставиться до класу Ultra Truck
. Зараз часто можна чути версію, що Белаз з`явився завдяки гигантоманії, що правила в СРСР.

Black&Decker

Слоган: «Powerful Solutions» «Ideas at work»
Корпорація Black & Decker відома усьому світу, як виробник інструментів, електроінструментів, садових інструментів, а так само різної продукції для будинку. Усе почалося з того, як два інженери, Дункан Блэк (Duncan Black) і Алонзо Деккер (Alonzo Decker), заснували в 1910 році малюсіньку компанію зі славетним іменем The Black & Decker® Manufacturing Company *.

Bosch

Слоган: «Invented for Life»
Німецька група компаній, що займається розробкою й проведенням промислового й побутового встаткування, техніки для автомобілів. Якийсь час займалася проведенням телекомунікаційного встаткування. Входить у десятку найбільших світових виробників електричного й електронного встаткування В 1886 році, 15 листопада, у німецькому місті Штутгарт (Stuttgart), винахідником Робертом Бошем (Robert Bosch) була заснована власна майстерня, яку він назвав «Workshop for Precision Mechanics and Electrical Engineering».

Braun

Німецький виробник дрібної побутової техніки. Найбільше відомий завдяки своїм електробритвам і эпиляторам, машинкам для стрижки й електричним зубним щіткам (бренд Oral-B). Також проводяться вимірники кров`яного тиску й термометри, праски, тостери, калькулятори й т.п. Споживачі вже настільки звикли з даним образом компанії, що навіть і не підозрюють, що колись вона випускала таку електроніку, як кінокамери, телевізори й програвачі Та й історію Braun має довгу — заснована компанія ще в 1921 році прусским інженером Максом Брауном (Max Braun).

Bucyrus

Ведучий світовий виробник гірничо-шахтного встаткування. Драглайни, екскаватори, бурове встаткування компанії Bucyrus використовується по усьому світу в шахтах, рудниках і кар`єрах. Найчастіше його застосовують при видобутку вугілля. Більша частина цієї техніки має величезні розміри й важить часом не одну сотню тонн.

Candy

Candy Group — міжнародна група компаній, основним брендом якої є однойменний бренд Candy. Під своєї провідної маркою Candy і декількома іншими не менш відомими компанія вже багато років успішно займається проведенням і продажем різної побутової техніки Почалося все в 1945 році. Уже відгриміла Друга світова війна й Італія почала відроджуватися.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9