Бренди по галузі: Індустрія розваг

Бренди по галузі:
Індустрія розваг

1 2 3   
Warner_Bros_Logo

Warner Brothers

Warner Brothers для більшості з нас асоціюється із приємним кінопереглядом. Усі ми пам`ятаємо заставку із зображенням золотого щита з буквами «WB» на тлі синього неба.Що стала легендою кінематографа, ця компанія починалася як ризикована витівка чотирьох братів. По суті, історія Warner Brothers — це історія чотирьох однодумців, які розв`язали присвятити себе улюбленій справі Компанія Warner Brothers була названа на честь своїх засновників — Гарри, Альберта, Сэма й Джека Уорнеров, батьки яких були емігрантами з Російської імперії.

Wii

Ігрова консоль сьомого покоління японської компанії Nintendo. Будучи дуже простим у технічному плані, компактний устрій запропонував користувачам принципово новий підхід до самого процесу гри, завдяки чому стало винятково популярним, значно випередивши устрою від конкурентів (Xbox 360 і Playstation 3).

Xbox

Бренд Xbox народився з бажання всюдисущої Microsoft потрапити на, що розбудовується величезними темпами ринок ігрових консолей. У ті роки на цьому ринку безроздільно правила бал Sony з ігровою приставкою Playstation 2. Сама думка про конкуренцію з нею видалася смішною. Але Microsoft не була б тем, чому вона є на сьогоднішній день, якби не її вміння вирішувати складні завдання На світло з`являється приставка шостого покоління Xbox (15 листопада 2001 року).

Zune

Портативний медиаплеер компанії Microsoft. Починаючи з найпершої моделі, ці устрої здатні працювати з найрізноманітнішим медиаконтентом — музикою, відео й світлинами Першою моделлю стала Zune 30, представлена в листопаді 2006 року. Це був устрій з жорстким диском на 30 Гб і 3-дюймовим екраном.

1 2 3