Бренди по галузі: Індустрія розваг

Бренди по галузі:
Індустрія розваг

1 2 3 

id Software

Легендарна компанія, що створює справжні легенди. Комп`ютерні ігри, розроблені id Software стали не просто знаменитими, вони визначили сам розвиток тривимірних «стрелялок» на десятиліття вперед. А починалося всі так необразливо… У вересні 1990 року група із трьох програмістів, що працювали на компанію Softdisk, незалежно від роботодавця, працює над принципово новою технологією плавного прокручування тла.

IFFR

Цей міжнародний фестиваль кіно проводиться щороку в Роттердамі. Щорічно наприкінці січня в Нідерланди стікаються люди із усього світла — у зв`язку із усі зростаючою популярністю фестивалю, кількість приїжджих обчислюється вже сотнями тисяч У нас роттердамский фестиваль не занадто відомий, хоча він і ставиться до найбільших у Європі, входячи в так звану «більшу п`ятірку», поряд з фестивалями, що проходять у Берліні, Каннах, Локарно й Венеції, і проводиться вже не одне десятиліття — з 1972 року.

Mad Catz

Виробник різних периферійних устроїв для ігрових консолей. продукція, що випускається, позиціонується як справжня знахідка для дійсного геймера, незалежно від типу ігор, які він віддає перевагу. Також компанією проводяться різні аксесуари, начебто кабелів, карт пам`яті, навушників і т.

Miramax

Відома американська кінокомпанія. Найбільше прославилася, як творець незалежного кіно, яким займалася з моменту підстави. Тут знімав свої шедеври початківець Квентин Тарантино (Quentin Tarantino) — «Кримінальне чтиво»
, «Убити Білла»
. Побували отут і інші талановиті режисери, були знято багато чудових фільмів — «Дуже страшне кіно», «Банди Нью-Йорка», «Лемент», «Місто гріхів»
… Глядачі, що утомилися від «голивудщины» з її блокбастерами й «милом» із задоволенням дивилися й переглядали ці утвори.

Mortal Kombat

Бренд належить компанії Midway Games, яка спеціалізується на створенні й поширенні відеоігор. Mortal Kombat (MK — саме через «K», а не через «C») — дуже популярна серія ігор-файтингов (, що імітують рукопашний бій між двома персонажами). Гра була споконвічно розроблена для ігрових автоматів, а нині існує винятково для ігрових консолей.

Need for speed

Серія гоночних симуляторів компанії Electronic Arts. Гри цієї серії завжди користувалися величезною популярністю, роздобувши безліч затятих шанувальників по всьому миру NFS ставиться до класу так званих аркадных гонок, коли більше уваги приділяється спецэффектам, графіці й сюжетної лінії, ніж реалізму керування гоночним автомобілем (антиподом NFS іноді називають серію Colin Mcrae Rally від Codemasters, де графіка не настільки гарна, але реалізм винятково високий).

Playboy

Playboy — вихідний по усьому світу журнал для чоловіків. Не все знають (часто навіть регулярні читачі й передплатники журналу бувають приємно здивовані), але Playboy — це не тільки світлини оголених і напівголих жінок, у журналі також розміщаються літературні твори, інтерВ`ю зі знаменитостями, статті на всілякі теми.

Rovio

Rovio — фінська компанія-розроблювач ігор для мобільних устроїв. Перші кроки в створенні компанії були зроблені в 2003 році, коли три студенти Технологічного університету Гельсінкі — Никлас Хед (Niklas Hed), Ярно Вакевайнен (Jarno Väkeväinen), і Кім Дикерт (Kim Dikert) — взяли участь у конкурсі, улаштованому при сприянні Nokia і HP, метою конкурсу був розвиток і просування мобільних комп`ютерних ігор.

Sony

Слоган: make.belive
У джерел багатьох всесвітньо відомих компаній стояли дві людини, один з яких був талановитим інженером, інший добре орієнтувався у світі бізнесу. Не стала виключенням і Sony. Трапилося це в 1946 році, у Японії, яка тільки-тільки почала відроджуватися після поразки й потрясінь Другої світової війни.

Steelseries

Датський виробник комп`ютерних маніпуляторів (мишей, клавіатур…) і аксесуарів (гарнітур, мишачих килимків…), розрахованих винятково на професійних геймеров. Будь-який дійсний гравець розповість вам, як важлива якість даної продукції в будь-якій грі, що вимагає швидкість реакції й відрізняється складністю керування Компанія активно співробітничає з відомими геймерами й виробниками ігор.

1 2 3