Бренди по галузі: Індустрія розваг

Бренди по галузі:
Індустрія розваг

 1 2 3 

Angry birds

Гра Angry Birds була створена фінською компанією Rovio, розроблювачем комп`ютерних ігор. По іронії долі увесь світ довідався про гру, але мало хто знає назву компанії-розроблювача, сьогоденням голосним брендом стало ім`я Angry Birds, а не Rovio. Суть гри проста — зграйка розсерджених пташок намагається розібратися зі зграєю огидних зелених свинок, що крадуть у пташок яйця.

Codemasters Racing

Слоган: Genius At Play The Fun Starts Here
Відомий британський творець відеоігор. Компанія починала свою роботу ще на зорі ери персональних комп`ютерів, створюючи прості, але захоплюючі ігри для колись популярних ZX Spectrum. Заснована компанія (споконвічно її назва писалася як Code Masters) в 1986.

Colin Mcrae Rally

Серія гоночних симуляторів компанії Codemasters. Відмітною рисою ігор серії став підвищений реалізм керування автомобілем. Більше того, серія стала першим у своєму роді — высокореалистичным симулятором раллийных перегонів Графіка найпершої частини була більш, ніж прийнятної, але їй явно не вистачало «жвавості».

Diablo

Культова комп`ютерна гра, жанру action-rpg, розроблена в листопаді 1996 року Blizzard North — підрозділом компанії Blizzard Entertainment. Були представлені версії під Windows, Mac OS і Playstation. Blizzard завжди вміла створювати шедеври. Так трапилося й цього разу. Популярність гри зашкалила за всі мислимі межі — за кілька років було реалізовано більш 2,5 мільйонів копій гри (і це тільки ліцензійних копій).

Digital Domain

Galloping Horse Studio Компанія, що спеціалізується на створенні всіляких спецэффектов і анімації. Саме завдяки її старанням були зняті такі знамениті фільми, як «Титаник»
, «Аполлон 13»
, «Післязавтра»
, «Я робот»
, «Трансформеры: Темна сторона Місяця»
і багато інші.

Digital Playground

Слоган: Porn worth paying for
Найбільша в США студія, що знімає «фільми для дорослих». Працює з 1993 року, коли порнорежисер і порнопродюсер Алі Джун (Ali Joone), відомий більше як просто Joone, заснував невелику компанію, основним заняттям якої було проведення комп`ютерних ігор певного характеру.

disney-logo

Disney

Уолт Дисней, поза всякими сумнівами, був унікальною людиною. Він уміло сполучав у собі риси доброго казкаря й гарного підприємця, грамотно балансуючи між своїми бажаннями й реальними можливостями. А тому не дивно, що створена їм компанія продовжує розбудовуватися й квітнути навіть сьогодні – по закінченні 90 років від дня своєї підстави.

EA SPORTS

Слоган: It´s in the game If it´s in the game, it´s in the game (споконвічний)
Бренд американської компанії Electronic Arts — одного із провідних розроблювачів розважального програмного забезпечення. Під ним виходять спортивні симулятори. Асортименти широкий — практично всі популярні види спорту: футбол, хокей, автоперегони, гольф… Головне що відрізняє ці ігри — максимальна реалістичність і наближеність до реальних умов EA SPORTS з`явилася в 1993 році.

EA SPORTS BIG

Слоган: No rules — No physics — No limits
Бренд приналежний компанії Electronic Arts. Під ним випускаються різноманітні спортивні ігри. Головна особливість цих ігор укладається в тому, що вони не будуються на чіткому дотриманні всіх правил і умовностей справжніх спортивних змагань. Більше того, навіть закони фізики не завжди є обмеженням.

Hallmark

Найбільший у світі виробник вітальних листівок, що мільярдними тиражами розходяться по усьому світу. Також компанія займається сувенірною продукцією. Приміром, знамениті ведмежата, що випускаються під брендом Forever Friends, належать Hallmark. Компанія володіє також каналом кабельного телебачення Hallmark Channel, по якому транслюються передачі для всієї родини, брендом Crayola (олівці, фломастери, крейди, кольоровий папір і т.п.) і деякими іншими брендами, в основному пов`язаними з подарунками й сувенірами Hallmark Cards — компанія с довгою історією, яка почалася ще в 1910 році в Канзас-Сіті, штат Мисури (Kansas City, Missouri).

 1 2 3