Бренди по галузі: Інтернет

Бренди по галузі:
Інтернет

1 2   

Nowness

Слоган: Daily exclusives for you to love
Nowness — незвичайний онлайн проект, який був запущений холдингом LVMH у лютому 2010 року. За адресою nowness.com зібраний свого роду архів щоденних зрізів стану культури, моди, сучасному життя. Ці щоденні історії можуть складатися з невеликого тексту й картинки, колажу або відео.

Podberi.tv

Слоган: Усе про телевізори
Один із проектів торговельної системи Nadavi. Ресурс тематичний, присвячений телевізорам і домашнім кінотеатрам, а так само всьому, що має до них відношення — ігровим консолям, Dvd-Плеєрам, проекторам. Як і інші сайти Nadavi, Podberi.tv є віртуальною вітриною, на якій виставляють свої товари інтернет-магазини Росії й України.

Twitter

Слоган: What are you doing now? Share and discover what`s happening right now, anywhere in the world
Twitter — соціальна мережа, організована у вигляді мікроблогів. Учасники Twitter можуть посилати повідомлення з різних устроїв ( є версія для мобільних телефонів), єдина умова, розмір повідомлення не повинен перевищувати 140 символів.

ВКонтакте

Сама популярна на сьогодні соціальна мережа в рунете. Щодня сайт відвідує кілька мільйонів користувачів, що в рази перевищує відвідуваність основних конкурентів сайту З`явився В Контакті влітку 2006-го року, але офіційним днем народження сайту вважається 22 листопада 2006-го року.

Wolfram Alpha

Wolfram Alpha — новий сервіс, що з`явився в травні 2009-го року, зараз із ним працюють усі основні пошукові системи, а Bing від Microsoft навіть буде оснащений вбудованим модулем цієї системи. Wolfram Alpha являє собою систему пошуку даних, яка намагається зробити всі знання, накопичені людством, по-перше, систематизованими в комп`ютерному виді й, по-друге, доступними для користувача у вигляді чіткої відповіді на поставлене питання, сформульованого в декількох пропозиціях.

Yahoo!

Слоган: Do you Yahoo!?
По своєму легендарна інтернет-компанія, що володіє однієї з найбільших пошукових систем. Крім послуг пошуку, Yahoo! надає користувачам різні сервіси, начебто електронної пошти, прогнозів погоди, біржових зведень і тому подібне А почалося все з того, що два аспіранти Стэнфордского університету почали створювати каталог сторінок інтернету.

1 2