Бренди по галузі: Інтернет

Бренди по галузі:
Інтернет

 1 2 

Akihabara News

Популярний японський новинний ресурс, присвячений електроніці. Статті пишуться на японському, англійському й французькому мовах. Є частиною HIC Publication Group. Штаб-квартира новинної системи перебуває в Токіо, Японія (Tokio, Japan). Звідси й назва: Akihabara (іноді можна зустріти й скорочене написання — Akiba) — легендарний квартал у Токіо.

Amazon

Історія цього найбільшого інтернет-магазину (втім, вірніше буде ретейлера) почалася 16 липня 1995 року. Створив його бізнесмен Джефф Безос (Jeffrey Preston «Jeff» Bezos). Споконвічно продавалися винятково книги, пізніше, до 1998 року асортименти був розширений — спочатку в нього додали аудио-, а після й відеопродукцію.

Beluga

Groups on the go
Beluga — сервіс групових мобільних повідомлень, був створено в липні 2010. З березня 2011 року належить компанії Facebook. Основне призначення сервісу — забезпечення можливості спілкування відразу декількох користувачів. Ви можете створити групу друзів (яка в Beluga називається «Pod») і відправляти повідомлення тільки для цієї групи.

Bing

Bing — пошукова система від Microsoft, була офіційно представлено 28 травня 2009-го року СЕО (генеральним директором) Microsoft Стивом Балмером (Steve Ballmer) на конференції All Things Digital у Сан Диего. Повноцінно функціонувати в мережі Bing почав через кілька днів після цієї події — 3-го червня 2009-го року.

Carbonite

Слогани: Backup. Simple. Because your life is on your computer (на мій погляд просто чудово!)
Carbonite — компанія, розташована в Бостоні, штат Массачусетс, США (Boston, Massachusetts, USA). Рід діяльності — надання послуг по резервному зберіганню даних (backup). Резервні копії створюються в режимі онлайн і доступні лише одному користувачеві — їх власникові Послуги ці платні, але не занадто дорогі — близько 55 доларів США в рік, при практично необмежено резервному просторі.

ebay

Восени 1995 року програміст Пьер Омидьяр (Pierre Omidyar) Хосе, що й нині проживав у місті Сан, що в штаті Каліфорнія (San Jose, California), запустив на своєму сайті он-лайн аукціон, названий їм Auctionweb. Історія зберегла той факт, що першим проданим у такий спосіб предметом стала несправна лазерна вказівка Омидьяра.

Firefox

Phoenix - FirebirdFenecРання версіяFirefox 3.5 Безкоштовний браузер, розроблювальний і розповсюджуваний Mozilla Corporation — дочірньою компанією некомерційної організації Mozilla Foundation. Цей браузер є, по суті своєю, реінкарнацією колись найпопулярнішого Netscape Navigator, що впав у боротьбі з Micrsoft і її Internet Explorer (IE).

Gmail

Безкоштовний поштовий сервіс, надаваний компанією Google. На думку багатьох користувачів, уважається найбільш зручним із усіх існуючих на сьогоднішній день послуг електронної пошти. Gmail відрізняється деякими особливостями, які роблять роботу з ним не тільки зручної, але й безпечної.

Google

Корпорація, що володіє найпопулярнішим однойменним розвідувачем. Google обробляє десятки мільярдів запитів на місяць, володіючи абсолютною більшістю пошукового ринку. Найближчі конкуренти (Yahoo! і Bing) відстають від нього на порядок Саме Google першим приходить на розум, коли розмова заходить про знамениті бренди.

Kindle

іконка додатка Платформа для поширення й читання електронних книг, що включає в себе як програмні, так і апаратні кошту. Створила Kindle в 2007 році компанія Amazon, найбільше відома як найбільший у світі інтернет-магазин, що споконвічно спеціалізувався винятково на книгах При слові «Kindle»
більшість споживачів згадують, насамперед, саме устрій для електронних книг з екраном на основі електронного паперу — так званий «букридер».

 1 2