Бренди по галузі: Туризм і спортивні товари

Бренди по галузі:
Туризм і спортивні товари

1 2   

New Balance

Американський виробник спортивного взуття й одягу. Головною відмінною рисою виробника є те, що вся створювана їм продукція виготовляється на місцеві (американських) фабриках, у те час, як інші компанії масово почали переносити своє проведення в країни Азії. Близько 70% продукції New Balance несе на собі гордовитий напис «Made in the USA»
(або «Made in UK»
, для Європи, з 1982 року).

Nike logo

Nike

Сьогодні Nike є одним із самих пізнаваних брендів у світі. Заснована п`ятдесят років тому, ця компанія встигнула обігнати й залишити далеко за багато інші спортивні марки. На сьогоднішній день її творець — Фил Найт — один з найбагатших людей США. Але ж колись він уважав кроссовки Adidas надмірно дорогими для себе Історія Nike іде коріннями в 1964 рік.

Reebok

2014 - 1986 — 2014 1895 — 1986 Слоган: I am what i am your move
Відомий в усьому світі британський виробник спортивного одягу й взуття. Одна з найстарших компаній, що працюють на цей поприще. З 2006 року є підрозділом німецької Adidas. Історія Reebok почалася в далекому 1895 році, коли шевцеві й, по сумісництву, бігунові-аматорові Джозефу Вільяму Фостеру (Joseph William Foster) спадає на думку ідея постачити взуття для бігу шипами, що підвищило б її зчеплення з доріжкою.

Umbro

Слоган: Life is the game and we know which one!
Виробник спортивного одягу й взуття. Найбільше прославилася свій футбольною формою — історично продукцію компанії використовують найвідоміші футболісти й команди миру. Але не тільки футбол — в Umbro облачаються представники й інших видів спорту Відповідно загальноприйнятій (але не підтвердженої офіційно) легенді, назва Umbro з`явилося в 1924 році, як скорочення від споконвічного Humphrey Brothers Clothing — так називалася компанія, утворена в 1920 році братами Харольдом і Вейласом Хамфри (Harold & Wallace Hamphreys).

Y-3

Sport Style2002 Спортивний одяг. Бренд породжений у результаті співробітництва компанії Adidas і відомого японського дизайнера-модельєра Йоши Ямамото (Yohji Yamamoto). Уперше одяг під брендом Y-3 була представлено 8 жовтня 2002 року. Дизайнерові вдалося створити спортивний одяг, який можна використовувати повсякденно, причому як у спортзалі, так і для повсякденного життя.

1 2