Бренди по галузі: Туризм і спортивні товари

Бренди по галузі:
Туризм і спортивні товари

 1 2 

Adidas

Sport StyleSport Heritage (1971)Sport Perfomance (1949) Слогани: «Impossible is Nothing» “Join the Party”
Історія бренда Adidas – найбільшого виробника спортивного взуття, одягу й реманенту, починається в 1948-м року, коли два брати Адольф (Adolf) і Рудольф (Rudolf) Дасслеры (Dassler), не знайшовши загальної мови, розв`язали зруйнувати сімейне підприємство, широко відому в той час фірму-виробника спортивному взуття Dassler.

BIC

BIC Boy Слоган: Bic. Writes first time, every time.
Всесвітньо відомий виробник канцелярської продукції ( насамперед кулькових ручок), одноразових бритвених верстатів, простих запальничок і інших подібних дріб`язків Мабуть, немає в нашій країні людини, яка жодного разу в житті не писав ручкою BIC.

BIC SPORT

Підрозділ французької компанії BIC, найбільше відомої своїми кульковими ручками, запальничками й бритвеними верстатами. BIC SPORT займається різним реманентом для водних видів спорту — дошки для серфінгу й віндсерфінга (дошка приводиться в рух вітрилом), байдарки, гребні човни й тому подібне Компанія з`явилася в 1979 році, коли Марсель Бик (Marcel Bich), засновник BIC, яка, на той час уже остаточно зміцнилася на світовій арені, розв`язав спробувати свої чинності на новому поприщі.

CAMSPORTS

Бренд, що належить французькому виробникові CAMTEC Group. Під ним випускаються мініатюрні камери для екстремальних видів спорту й активного відпочинку — так звані экшн-камери (або екстрим-камери). Подібні устрої кріпляться на шолом, велосипед, мотоцикл або автомобіль і служать для відеореєстрації процесу, будь те їзда на гірському мотоциклі або стрибок спарашютом. Xhdmax Extreme.

columbia

Columbia Sportswear

Спортивний бренд Columbia Sportswear (більш відомий у нас як просто Columbia) — один з найвідоміших і шановних у світі. Компанія провадить найрізноманітнішу продукцію, крім теплого спортивного одягу випускається також взуття й різне аксесуари. Одяг Columbia охоче використовується як спортсменами, так і для повсякденного носіння.

Cunard Line

Слоган: The most famous ocean liners in the world
Ця компанія (повна її назва споконвічна виглядало як «Cunard Steamship Line Shipping Company») входить до числа легендарних. Назва своє вона одержала по імені засновника — Сэмьюэля Кунарда (Samuel Cunard). Починала компанія свою діяльність ще в далекому 1840 році — 4 липня перший (і на той момент єдиний) корабель компанії «Аркадія»
вийшов у рейс по маршруту Ліверпуль — Галифакс — Бостон.

Fieldcandy

Залучити споживачів до своєї продукції можна не тільки інноваційними розв`язками. Це можна здійснити також і за допомогою зовнішнього вигляду. І приклад тому — намету, що випускаються під брендом Fieldcandy. Особливість даної продукції укладається у винятково незвичайному оформленні, яких-небудь унікальних особливостей у конструкції цих наметів не знайти.

H2O Audio

Слоган: Your Sport, Your Music
Компанія H2O Audio займається проведенням різних аксесуарів для портативних медиаплееров або мобільних телефонів. Цю продукцію характеризує водонепроникність. Приміром, використовуючи спеціальний кейс і навушники розробки H2O Audio можна змело брати улюблений ipod із собою не тільки у ванну, але й у басейн або навіть на море.

Hugger Mugger

Слоган: Mind | Body | Spirit
Під цим брендом проводиться професійна продукція для занять йогою. Історія його почалася наприкінці 80-х років минулого століття, коли Сара Чемберс (Sara Chambers), столяр за професією, розв`язала зайнятися йогою. Це не просто сподобалося їй, але й стало важливою частиною життя.

Kelme

Слоган: Never give up
Іспанський виробник спортивного взуття, в основному для бігу й футболу. Випускається також також взуття й для інших видів спорту й просто модні моделі, взуття на щодня. З деяких пор в асортиментах продукції з`явився також і спортивний одяг з аксесуарами.

 1 2