1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Tuborg

На сьогоднішній день бренд Tuborg ставиться до числа всесвітньо відомих. Проводиться це пиво в Данії з 1873 року. Втім, по мірках «пивних» брендів це навіть і не вік. Заснував броварню Карл Фредерік Тьетген (Carl Frederik Tietgen), справа була неподалік від Копенгагена. Своя назва підприємство одержало на честь колись розташованого неподалік прадавньої будови, побудованого ще в 1690 році, що й споконвічно називався Thuesborg. Однієї з особливостей Tuborg було те, що пиво споконвічне розливалося в пляшки, що в ті роки в Данії було в новинку.

Velkopopovicky Kozel

Слоган: For those who got the knack
Велкопоповицкий Козел — знаменита чеська марка пива, яка проводиться британською компанією Sabmiller, однієї з найбільших пивоварних компаній у світі . Назва своє пиво одержало від назви невеликого чеського містечка Велке Поповице (Velké Popovice), де перебуває основна броварня, що провадить цей сорт.

Вірність якості

Шоколадно-кондитерська фабрика, заснована в 2001 році, у Москві. Випускаються всілякі сорти шоколаду (сегмент премиум) — молочний, гіркий, із усілякими добавками… Розмір упакувань варіюється від дуже більших, до зовсім малюсіньких, розміром із сірникову коробку. Починаючи з 2004 року дизайном упакувань і їх умісту займалася студія Артемія Лебедєва, що раніше розробила логотип і сайт фабрики.

Весела корiвка

Плавлений сир Весела корiвка проводиться в Україні під торговельної маркою Шостка на Шосткінському гормолкомбинате, який був придбаний групою французьких компаній Bel Group у квітні 2007-го року. З тих пор девізом українського підрозділу компанії також стала фраза: «Поділися посмішкою». Весела корiвка — це український аналог відомого французького бренда La Vache Qui Rit — « корова, Що Сміється, ».

Весела корівка

Весела корівка — популярний сорт плавленого сиру. У Росії він випускається в круглій коробочці окремо впакованими шматочками, коробки із цим сиром неможливо переплутати ні з одними іншими — на них зображена червона голова корови із сергами з упакувань сиру у вухах. Корова на впакуванні сміється ( як би безумно це не звучало) назавжди впечатываясь у свідомість покупця образом з кошмарів Весела корівка — це аналог французького сиру La Vache Qui Rit (« корова, Що Сміється, »), виробленого групою компаній Bel Group.

Wonka

Слоган: Feed your imagination.
Wonka — один зі знаменитих «солодких» брендів швейцарської корпорації Nestlé. Поштовхом до створення бренда послужив успіх книги Роальда Даля (Roald Dahl) “Чарли й Шоколадна фабрика” (“Charlie and the Chocolate Factory”), вышедшей в 1964-м року, і знятих по її мотивах фільмів (в 1971-м і 2005-м) про незвичайного власника шоколадної фабрики Вилли Вонка (Willy Wonka). Точніше буде сказати, що поштовхів у житті «чарівного» бренда було два: перший привів до створення бренда — поштовхом цим був міжнародний успіх оригінальної книги й фільму, знятого в 1971-м року, режисером якого стала Крейда Стюарт (Mel Stuart), а виконавцем головної ролі Джин Вайлдер (Gene Wilder).

Wrigley

Коли Ригли Вільям Молодший (William Wrigley Jr.) заснував в 1891 році компанію, що займався продажем мила, він навіть і припустити не міг, що його дітище стане відомим завдяки жувальній гумці. Справа була в Чикаго, де й донині перебуває головний офіс Wm. Wrigley Jr. Company. Для того, щоб підняти популярність своїх товарів, Вільям почав додавати до них різні сувеніри.

Хортиця

Під маркою Хортиця завод з однойменною назвою, розташований у Запорізькій області України, провадить свій провідний сорт горілки і іншу лікеро-горілчану продукцію. Крім горілки Хортиця на підприємстві також проводиться цілий ряд алкогольних і безалкогольних напоїв. Інвестором будівництва лікеро-горілчаного заводу виступила україно-датська компанія ДП «Імідж Холдинг».

Ява (сигарети)

Слогани: Новий час. Дух осяяння. «Яви» дим тютюновий натхнення. (приблизно В.Маяковський) «Ява» явская «Ява» – наш характер Відповідний удар
«Ява» — перші радянський сигарети з фільтром міжнародного зразка, до цього в курців був вибір між цигарками й сигаретами без фільтра.

Жигулівське

Жигулівське — один з найвідоміших сортів пива, що плавно перекочував з радянської епохи на прилавки сучасних магазинів. Унікальність цього бренда (мені здається, улюблений багатьма напій можна так назвати) у тому, що він не є офіційно зареєстрованою торговельною маркою й не належить однієї певній компанії.

1 2 3 4 5 6 7 8 9