1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Red Bull

Мабуть, найвідоміший у світі енергетичний тонізуючий напій, проведення компанії Red Bull Gmbh. Рецепти, по яких він створювався, відомі в Азії вже досить давно. Заслуга Red Bull Gmbh полягає в тому, що вона адаптувала азіатський напій до європейських реалій, не занадто сильно змінивши основу його рецепта, але не поскупившись на хімію.

Ritter Sport

Слоган: Quadratisch. Praktisch. Gut! (англ. - The handy chocolate square; рос. — Квадратиш. Практиш. Гут.)
Всесвітньо відома німецька марка шоколаду, що випускається кондитерською фабрикою Alfred Ritter Gmbh & Co. KG, заснованої в 1912 році подружжям Альфредом і Кларою Риттер (Alfred and Clara Ritter). Зовнішній вигляд цих шоколадок пізнаваний, що й запам`ятовується.

Roshen

Слоган: Солодкий знак якості Солодкий знак якості
Кондитерська корпорація Roshen є одним з найбільших в Україні виробником різноманітних кондитерських виробів (більш двох сотень видів). Входить до складу групи «Укрпроминвест», разом з деякими іншими відомими на території країни підприємствами Історія бренда Roshen почалася в 2000 році.

Snickers

Важко уявити собі більш популярну шоколадку, чому Snickers — шоколадний батончик, вироблений компанією Mars, Incorporated. Основу шоколадного батончика становить начинка, зроблена на основі нуги, покритої арахісом і шоколадом, укладена в молочний шоколад. Ця «конструкція» залишається незмінної з 1930 року.

Starbucks

Starbucks — це, мабуть, найвідоміша у світі мережа кав`ярень. Крім цього Starbucks Corp. займається й продажем кавових зерен. Заснована компанія була порівняно недавно, в 1971 році й починала вона свій шлях як мережа магазинів із продажу кава. Перший магазин відкрився 30 березня 1971-го року.

Stimorol

Жувальна гумка Stimorol, сьогодні відома в усьому світі, уперше з`явилася в Данії. Випущена вона була невеликою компанією Dandy. Спочатку бренд продавався винятково в скандинавських країнах, але пізніше був представлений і в інших країн. Першим закордонним ринком для Stimorol став ринок Нідерландів, куди жувальна гумка потрапила в 1959.

Taco Bell

Слоган: Think Outside the Bun
Мережа ресторанів швидкого харчування, що спеціалізується винятково на мексиканській кухні. Найбільше поширена в США, але безліч закладів є й у країнах Європи й Азії. Належить компанії Yum! Brands Inc. (яка, у свою чергу, є частиною компанії Pepsico), що володіє також такими відомими брендами, як Pizza Hut, KFC, Long John Silver`s, Wingstreet і All American Food. Своєю появою Taco Bell зобов`язана Mcdonalds, успіх якого надихнув колишнього моряка, ветерана Другої Світової війни, Глена Белла (Glen Bell) на створення подібної закусочної.

Terrazas de los Andes

Одна із самих знаменитих виноделен Аргентини; на думку багатьох знавців — краща винодельня країни. Є власністю компанії Chandon, яка входить до складу французького холдингу Louis Vuitton Moet Hennessy (LVMH). Бренд Terrazas de los Andes з`явився недавно, в 1999 році. Саме тоді фахівці компанії Chandon придбали стару винодельню, що існує ще з 1898 року, що була розташована в Мендозе (Mendoza) — території, що заслужено славиться своїми виноградниками.

The Laughing cow

The Laughing cow (« корова, Що Сміється, ») — популярний в усьому світі сорт плавленого сиру. Оригінальний бренд був створений у Франції й проводиться групою компаній Bel Group, його французька назва — La Vache Qui Rit.

Торчин

Слоган: Смачно та зручно Торчин – це життя повне смаку й насолоди
Під маркою Торчин швейцарська корпорація Nestlé, світовий лідер ринку їжі й напоїв, провадить в Україні різні харчові добавки, так звані «кулінарні рішення». Торчин — це й кетчупи, і майонезы, заправлення, а також різні приправи, соуси й напівфабрикати швидкого готування.

1 2 3 4 5 6 7 8 9