1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Nestle

Сімейний герб Генрі Нестле18681938196619881995 Слоган: Good food, good life
Продукція Nestlé уперше з`явилася в 1866 році, фармацевт і хімік зі Швейцарії Генрі Нестле (Henri, уроджений Heinrich Nestlé) займався розробкою суміші з коров`ячого молока, пшеничного борошна й цукру, здатної замінити дитині материнське молоко.

Newton Vineyard

Виноробне підприємство Newton Vineyard було засновано в 1977 році, у долині Напа, що перебуває в Каліфорнії, США. У цій долині, розташованої в подножья Спринг Маунтин, традиційно вирощують сорти винограду — Каберне Совиньон і Мерло Засновниками винограднику стали Cу Хуа й Пітер Ньютони (Su Hua and Peter Newton), чоловік і дружина, чия діяльність багато значила для розвитку виноробства в цьому регіоні.

Оленка

Молочний шоколад Оленка (український варіант імені Аленка) проводиться в Україні кондитерською корпорацією Roshen. Радянська Аленка, перетворившись в украиночку у вышиванке, все-таки залишила свою незмінну хусточку й пухкі щічки й залишилася пізнаваної, як і кілька десятків її «сестер» по всьому колишньому СРСР.

Orbit

Своєю появою ця жувальна гумка зобов`язана Другій світовій війні. Після вступу в неї США проведення величезної країни перемкнулося на військові потреби. Не виключенням була й компанія Wrigley Company, що вже тоді вважалася провідним виробником жувальної гумки. Такі відомі сорти жуйки, як Juicy Fruit, Wrigley`s Spearmint і Doublemint почали проводитися винятково для військових.

Озерский сувенір

Кондитерський комбінат «Озерский сувенір» був заснований ще в 1939 році. Найбільше прославився завдяки своїм горіхам і сухофруктам у шоколаді. Є власником торговельних марок «O´Zera» (цукерки премиум сегмента, що випускаються з 2009 року), «Fruitstory» (шоколадні цукерки), «Фруктовичи» (сухофрукти), «Скарбу NUTции» (горіхи й сухофрукти в шоколадній глазурі), «КрутФрут» (дражже). Своя назва комбінат одержав на честь міста Озеры, Московської області, де він і розташований.

Paulig

Paulig – одна із самих шановних і улюблених у Фінляндії компаній, що поставляють споживачам чай, спеції й звичайно свій знаменитий кава. У країні, де існує цілий культ цього напою, саме Paulig люблять і віддають перевагу, уважають своєю, «домашньою» маркою. Компанія Paulig була заснована в 1876-м року вихідцем з німецького міста Любек (Lübeck), сином садівника — Густавом Паулигом (Gustav Paulig) у Гельсінкі, Фінляндія (Helsinki, Finland).

Pepsi

Слоган:Every Generation Refreshes The World refresh Everything something for Everyone it`s the cola pepsi Generation generationext pepsi. The Choice of a New Generation twice as Much for a Nickel
Торговельна марка Pepsi, що сьогодні належить компанії Pepsico Inc, початку свій шлях як аптечний сироп, що сприяє травленню й бадьорому настрою.

Pepsico

Компанія Pepsico — один з найбільших у світі виробників безалкогольних напоїв і різних закусок. Найбільше, звичайно, відома своїм самим популярним продуктом — Пепсі-Колою. Саме з Pepsi-Cola усі й почалося. Більш ста років тому цей популярний напій був придуманий аптекарем Калебом Брэдхемом (Caleb Bradham) з невеликого американського містечка Нью^-Берн.

Pringles

Слоган: Once you pop, the fun don´t stop
Те, що проводиться під цим брендом, звичайно називають чіпсами. Але це не зовсім вірно, цю продукцію вірніше називати незграбним формулюванням «легка картопляна закуска». Справа в тому, що в складі Pringles картоплі лише 40%, решта — пшеничне борошно й крохмаль.

Простоквашино

Один з найбільших російських брендів молочної продукції Історія «Простоквашино» почалася в 2002 році, коли була укладена угода між Юнимилк і письменником Едуардом Успенским. Компанія дістала права на використання мультиплікаційних персонажів на своїй продукції. Надалі письменник із часток гумору розповідав, що відразу оцінив можливості бренда й торгувався запекло.

1 2 3 4 5 6 7 8 9