1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Kwispelbier

Слоган: Kwispelbier bier voor je beste vriend! (нидерланд. Квиспелбир — пиво для вашого кращого друга!)
Під цим брендом випускається пиво, зварене винятково для собак. Це пінний безалкогольний напій, присмачений екстрактом яловичини й утримуючий різні корисні для собачого здоров`я речовини.

La Vache Grosjean

Слоган: Le rire est le propre de l´homme, le sérieux celui de la vache (У приблизному перекладі —, Що Сміються може бути людей, властивість корови — серйозність)
У Франції досить довго, з 1926-го року, існував сорт плавленого сиру за назвою La Vache Serieuse (Серйозна корова). Явне копіювання марки La Vache Qui Rit ( корова, Що Сміється), та ще й з відвертим глузуванням, привело до численних судових процесів, де обвинувачем виступав виробник La Vache Qui Rit — група компаній Bel, а відповідачем компанія Grosjean з того ж міста Lons-le-Saunier.

La Vache Qui Rit

Слоган: A French Favorite Have you laughed today?
Під маркою La Vache Qui Rit (читається приблизно як Ла Ваш Ки Ри
) група компаній Bel Group випускає свій сорт плавленого сиру. Саме цей сорт сиру й зробив компанію відомої, вивів на міжнародний ринок і виділив серед сотень їй подібних. Завод з виробництва сирів Bel у французькому містечку Orgelet був заснований ще в 1865-м року, пізніше з`явилася фабрика в місті Lons-le-Saunier провінції Jura.

Malibu (лікер)

Лікер Malibu народився в 1980 році на Кюрасао. По суті своєї це була спрощена варіація алкогольного коктейлю Пинья колада (Piña colada). Malibu — це ром змішаний у певних пропорціях з кокосовими смаковими добавками й цукром. Утримування алкоголю — 21%. Це один з найвідоміших алкогольних брендів Споконвічно масовим проведенням Malibu займалася компанія West Indies Rum Distillery Ltd., пізніше — Diageo.

Mars Inc.

Компанія Mars Incorporated була заснована в Тахоме, штат Вашингтон (Tacoma, Washington) Френком Марсом (Frank C. Mars). І донині фірма, ґрунтовно розрісшись, залишається сімейним бізнесом Корпорація Mars почалася в 1911-м року з невеликого проведення: Френк Марс і його дружина продавали карамельки, які самі ж і провадили на своїй кухні.

Martini

Слоган: No Martini, no party The right one.
Назва самому популярному у світі вермуту подарував італійський бізнесмен Алессандро Мартіні (Alessandro Martini), що жив у позаминулому столітті. По іронії долі Мартіні зовсім не був геніальним винахідником або барменом, що створив напій, який і донині є предметом шику й розкоші.

McDonald`s

Слоган: i’m lovin’ it
Найбільша мережа ресторанів швидкого харчування у світі — Mcdonald`s, народилася в Америці в 1948-м року з невеликого ресторанчика, відкритого братами Річардом і Морісом Макдональдами (Richard and Maurice Mcdonald) у Сан Бернардино, Каліфорнія (San Bernardino, California). Кафе для автомобілістів стало приносити дохід, бізнес успішно розбудовувався, а в братів з`являлися всі нові й нові ідеї, не дозволяючи зупинитися на досягнутому.

Milka

Всесвітньо відомий молочний шоколад. Бренд належить американській компанії Kraft Food. Історія Milka почалася в 1901 році, коли власник великої швейцарської шоколадної фабрики Филип Сушард (Philippe Suchard) представив на суд споживачів новий сорт шоколаду, що містить неабияку кількість молока.

M&M`s

Слогани: The milk chocolate melts in your mouth, not in your hand Look for M on every piece У будь-якому місці веселіше разом! Молочний шоколад. Тане в роті, а не вруках.
M&M`s — бренд корпорації Mars Inc. Проведенням різнобарвних драже займається підрозділ M&M Candies, засноване в 1940-м року в Ньюарке, США (Newark, USA). Тоді фабрика звалася M&M Ltd.

Nescafe

Слогани: 1 Now —1 Nescafe Coffee at its Best. It´s all about you. Nescafe. Open up. ( для розчинного) One thing leads to another. Your cup of inspiration. ( для розчинного) Start the day with great taste. ( для розчинного)
Найвідомішим брендом корпорації Nestlé є Nescafé — найбільший у світі виробник розчинної кави. Назва Nescafé давно вже стало синонімом розчинної кави (наприклад на деяких арабських діалектах розчинний кава звучить як «нискафи»), а відбулося воно від злиття двох слів назва фірми виробника Nestlé і слова cafe, італійського слова, що позначає кафе, кав`ярню, і покликаного створити ауру романтичності й чарівництва навколо продукту.

1 2 3 4 5 6 7 8 9