1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Jack Daniel`s

Слоган: There´s Nothing Like Jack Daniel´s Old Time Tennessee Whiskey
Jack Daniel`s – популярна марка скроні, яка от уже більш ста років проводиться в Америці. Ця марка ставиться до так званого Теннессі віскі (Tennessee whiskey), яке розливається в штаті Теннессі й відомо своїм складним процесом фільтрації.

J&B

&Звучить досить дивно, але в джерел цього винятково популярного в усьому світі шотландського віскі коштує італієць — Джакомо Джустерини (Giacomo Justerini), родом з італійського міста Болонья (Bologna). В 1749 році він прибув в Англію, де, разом з якимось Джорджем Джонсоном (George Johnson), заснував компанію Johnson&Justerini.

Jeppson`s Malort

Під цим брендом випускається один із самих оригінальних лікерів у світі. Його особливістю є те, що виготовляється він з полиню («malört» у перекладі зі шведського — «полинь»), це надає йому досить характерний гіркий смак, витримати який здатний далеко не кожний Проведенням лікеру займається компанія Carl Jeppson Company, розташована в Чикаго.

Joseph Cartron

Те, що в 1872 році починалося як невелике сімейне проведення, переросло нині в один з найбільших світових виробників лікерів, фруктових і ягідних — деяким менш однієї чверті від світового експорту. Невелика сімейна компанія була заснована в мальовничому місті Нюи-Сан-Жорж (Nuits-Saint-Georges), що розташувався майже в самій середині регіону Бургундія, повсюдно відомого своїми винами.

KFC

Американська мережа ресторанів швидкого харчування (фастфуда). Спеціалізується на курячому м`ясі, про що повідомляє її ім`я — Kentucky Fried Chicken (смажені курчата з Кентуккі). З назви можна відразу ж зрозуміти, звідки цей бренд родом. Штаб-квартира компанії перебуває в Луисвилле, штат Кентуккі, США (Louisville, Kentucky, United States). Розповідаючи про історію бренда KFC, не можна хоча б коротенько не розповісти біографію його засновника, найбільше відомого як Полковник Сандерс (Colonel Sanders).

Kinder Surprise

Kinder Surprise

Історія Kinder Surprise – це історія про італійське життєлюбство й безмежної вірності своїй справі. Вона розповідає про те, що для досягнення успіху потрібно не тільки багато й самовіддано працювати, але й не забувати оглядатися навколо в пошуках вдохновенья й свіжих ідей. Саме таким принципам і випливав Микеле Ферреро – людей, що створила одне із самим популярних ласощів не тільки дітей, але й дорослих — Kinder Surprise. Однак, розповідаючи про появу шоколадного яйця із сюрпризом, починати потрібно з історії про батька Микеле – Пьетро Ферреро.

Kool-Aid

Цей безалкогольний розчинний напій практично невідомий у нас, однак дуже популярний у США. Kool-Aid продається виді порошку, який потрібно розчинити у воді й додати по смакові цукру. Доступні шість основних смаків — вишня, виноград, лимон-лайм, апельсин, малина й полуниця. Напій продається також і у вже рідкому стані.

Krug

Krug — це марка ексклюзивного французького шампанського, через свою високу якість і не менш високої ціни товар ставиться до класу розкішних. Бренд належить «розкішному» холдингу LVMH (Louis Vuitton-Moët Hennessy). Шампанське Krug проводиться з 1843-го року, своє ім`я воно одержало на честь родини, яка займалася (і займається дотепер) його проведенням, передаючи секрети майстерності з покоління в покоління.

Krusovice

Krušovice — одна із самих знаменитих марок чеського пива, під якою проводиться кілька сортів світлого й темного пива. Проводиться марка Королівським пивоварним заводом, що належать компанії Heineken Česká republika a.s., у містечку Крушовице. Приставка «королівський» з`явилася в заводу в XVI столітті, коли він був придбаний королем Рудольфом II.

1 2 3 4 5 6 7 8 9