1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Dr Pepper

Слоган: King of Beverages Old Doc Be a Pepper Be You There´s just more to it
Знаменитий газований напій Dr Pepper проводиться корпорацією Dr Pepper Snapple Group Company (колишня назва компанії — Cadbury Schweppes Americas Beverages). Крім самого свого відомого бренда компанія випускає й інші газовані й негазовані напої, чаї, миксы, навіть пиво.

Finlandia Vodka

Проведення горілки на основі води із джерела Рамаяки почалося ще в 1888 році. На початку це було лише невелике приватне проведення, після, в 1920 році, його викупила держава, яка володіла їм до 2000 року Довгий час продукція заводу залишалася відомої лише жителям Суомі. Однак, у другій половині минулого століття було ухвалене рішення про вихід на світову арену.

Fruitstory

Бренд, що належить ЗАТ «Кондитерський комбінат Озёрский сувенір». Під ним випускаються шоколадні цукерки, орієнтовані на жінок і дівчат. Уперше з`явилися в продажі в 2008 році Шоколадні цукерки «Fruitstory» — вафельна основа й начинка з різними смаками. Усе це покрите молочною шоколадною глазур`ю.

Gallina Blanca

Один з найвідоміших у світі брендів продуктів харчування. Це іспанська компанія, чия штаб-квартира перебуває в Барселоні, Іспанія (Barcelona, España). Заснована вона була в 1936 році. У її джерел коштує Луїс Карулья (Luis Carulla), якому належить честь винаходу спеціальній машинці для виготовлення харчових концентратів.

Gallo

Цей бренд уважається ведучим у Гватемалі (República de Guatemala). Рекламу виробленого під ним пива можна побачити в країні повсюдно. Більше того, це пиво давно вже стало елементом національної культури. А от за рубежем воно відомо гірше, та ще й під іншими брендами — Famosa у США й Gallito у Франції.

Glenfiddich

Слоган: Every year counts
Це шотландське односолодове віскі з`явилося ще наприкінці XIX століття. Марка була створена Вільямом Грантом, власником винокурні William Grant, нині William Grant & Sons Ltd. Розв`язок розширити портфель брендів (втім, доречніше буде сказати розширити асортименти продукції, що випускається, слово бренд у ті роки ще не винайшли) прийшло до нього у зв`язку з бажанням створити елітний сорт віскі.

Gurkha

Цей бренд добре знайомий дійсним цінителям сигар. Випускаються вони флоридской компанією Beach Cigar Group. Своя назва ці сигари одержали на честь гуркхов — британських колоніальних військ, що набиралися з непальських добровольців з кінця 19 століття й донині. Вони брали участь у багатьох бойових діях проти ворогів Корони, пригнічували повстання й взагалі, зарекомендували себе з найкращої сторони.

Heinz

Слоган: 57 varieties (з 1886 року) Бренд, що належить американської продовольчої компанії H. J. Heinz Company. Уважається одним з найвідоміших у світі. Але особливою популярністю користується на ринку США продукції, що де випускається під ним, віддають перевагу більш 50% споживачів ( за даними на кінець 2012 року).

Hennessy

Слоган: Hennessy. Mix accordingly. Hennessy XO. The one and only original.
Компанія Hennessy була заснована в 1795-м року й одержала своє ім`я від прізвища засновника Річарда Хеннесси (Richard Hennessy). Ірландець Річард Хеннесси, що служив найманцем у французькій армії в часи правління Людовика XV, вийшов в 36 років у відставку, якщо вірити легенді, у чині капітана й розв`язав зайнятися виноробством.Про військового минулому засновника Hennessy дотепер нагадує емблема — рука із занесеною алебардою, перенесена з фамільного герба родини Хеннесси.

Hipp

Слоган: Für das Wertvollste im Leben Для самого коштовного в житті
Ця історія почалася ще в 1898 році, коли в родині кондитера Йозефа Хиппа, що проживав у місті Гюнцбург, народилася спочатку дочка, а роком після ще й близнюки. І всі б чудово, так от у дружини Йозефа почалися проблеми із грудним молоком, жінка явно була не в змозі прокормити таку ораву.

1 2 3 4 5 6 7 8 9