1 2 3 4 5 6 7 8 9 

10 Cane

Світлий ром проведення французької компанії Moët Hennessy, що входить до складу холдингу LVMH. Випускається з 2005 року й належить до категорії «luxury»
, носячи горде звання «World´s Best Rum» («Кращий ром у світі»). Ром 10 Cane проводиться на острові Тринідад (Trinidad), який є основною адміністративною одиницею держави Тринідад і Тобаго (Republic of Trinidad and Tobago).

Actimel

Актимель — це продукція французького концерну Danone. Кисломолочний напій, що відрізняється втримуванням особливих лактобактерий, іменованих L. Casei Imunitass (кожна пляшечка містить порядку 10 мільярдів цих бактерій). По завіреннях виробника, завдяки наявності цієї живності, споживаючи Актимель можна значно підвищити захисні властивості свого організму.

Аленка

Слоган: Познайомитися з Алёнкой з детишек кожний радий, купуйте, купуйте, купуйте шоколад
Аленка — популярна марка молочного шоколаду, один із самих улюблених радянських брендів. Народилася Аленка в 1966-м року на московській фабриці Червоний Жовтень у відповідь на прийняту урядом продовольчу програму, також цю марку шоколаду провадили на фабриці Рот Фронт і фабриці ім.

Amstel

Слоган: Taste life. Pure Filtered. Amstel. Our beer. Celebrate football The beer drinker`s light beer (Amstel light)
Пиво «Amstel» почало випускатися в 1870-м року, коли в Амстердамі на вулиці Мауритскаде відкрився пивоварний завод. Броварня була засновано двома підприємцями Йонхером Де Пестером (Jonkheer C.A. De Pester) і Дж. Х.

Ardbeg

Невеликий острівець Айла (Islay), що в південно-західного узбережжя Шотландії, історично славився як дуже небезпечний для мореплавства район і як місце, де перебувало найбільше на душу населення кількість винокурень. Сприяв цьому той факт, що на острові є все необхідне для проведення віскі.

Blavod

— В нас я бачив чорну горілку, — вимовив Джон На столі з`явилася пляшка Саня перший схопив її й відгвинтив кришку — По заходу й, щоправда, схоже на горілку… Тарасов Олексій, «Чорна кімната»
Хто сказав, що горілка обов`язково повинна бути безбарвної, прозорої? Аматори всього незвичайного напевно зацікавляться чорною горілкою Blavod. Офарбити будь-який алкогольний напій у будь-який колір не викликає ніяких проблем.

Brown-Forman

Ця американська компанія є одним з найбільших виробників спиртних напоїв у світі. Володіє безліччю відомих алкогольних брендів, таких як Finlandia Vodka, Jack Daniel`s, Chambord, Southern Comfort, Woodford Reserve Bourbon, Canadian Mist, Early Times і Old Forester. Brown-Forman має довгу історію. Компанія була заснована в 1870 році фармацевтом Джорджем Брауном (George Brown), якому спала на думку думка продавати віскі вищих сортів так само, як і ліки — у герметичних прозорих пляшках.

burger king

Burger King

1999-сьогодні 1994-2003 1971-1994 1957-1971 1954-1957 На сьогоднішній день Burger King є другою по величині й по популярності мережею фаст-фуду у світі. Ресторани цієї корпорації перебувають у всіх 50 штатах США, а також в 56 країнах миру. Щорічний оборот компанії перевищує $2,5 млрд. А тому так цікаво, зрештою, довідатися, із чого ж усе починалося А почалася історія Burger King з того, що два ініціативні ділки — Джеймс Макламор і Дэвид Эджертон – в 1954 році розв`язали відкрити свою власну мережу ресторанів фаст-фуду.

Canadian Mist

Слоган: Mist. Make Life More Flavour.
Цей бренд канадського віскі практично невідомий у нас, зате дуже популярний у себе на батьківщині й у сусідніх США. Популярності сприяє висока якість напою при досить низької вартості. Згідно з рейтингом Proof66, є одним із кращих канадських віскі.

Cape Mentelle

Бренд, що належить французькому холдингу LVMH. Під ним проводиться австралійське вино, з розряду тих, що подороже. Вино Cape Mentelle початок проводиться відносно недавно — з 1972 року. Недалеко від міста Маргарет-Ривер (Margaret-River), що в Західній Австралії, у містечку з таким же назвою, що славиться своїми виноградниками, які, немов би перебувають на границі, між Індійським океаном і пустищами Австралії.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9