1 2 3 4 5 6   

Sephora

Роздрібна мережа магазинів, що торгують косметикою. Одна з найбільших у Європі. З 1997 року є частиною холдингу LVMH (Louis Vuitton Moet Hennessy), який займається предметами розкоші. Магазини Sephora, яких налічується вже більше восьми сотень, можна зустріти в багатьох країнах миру. Вони представляють кілька сотень найменувань усілякої продукції різних виробників.

St. Croix Collections

Даний бренд високоякісного чоловічого одягу належить компанії Knitcraft Corporation, заснованої в 1960 році, що й перебуває в місті Уинона, штат Миннесота, США (Winona, MN, USA). Одяг з лейблом St. Croix Collections відрізняється класичним дизайном і досить популярна серед різних верств населення. На момент написання статті фірмові магазини перебували в 11 штатах Бернард Бреннер, який заснував Knitcraft Corporation був вихідцем з Європи.

logo_swarovski

Swarovski

Змусити світ віддати перевагу кришталю й забути про діаманти не так-те й просто. Але історія бренда Swarovski доводить, що можливо навіть таке. Даниель Сваровски (Daniel Swarovski) подарував світу прикраси зі скла й тим самим установив зовсім нові правила в цій грі за імідж. А всі завдяки тому, що він не боявся впровадження нових технологій, не розголошував секрети проведення й чуйно зчитував потреби сучасного суспільства.

Timberland

Історія цього американського виробника верхнього одягу почалася в 1952 році. Заснував її Натан Шварц, що народився в Одесі, що й емігрував з родителями в США саме перед початком Першої світової війни. Довгий час він, продовжуючи сімейну традицію, працював шевцем. Однак, на відміну від предків, його не влаштовувала така роль, хотілося більшого.

Von Dutch

Von Dutch – компанія, що провадить одяг і аксесуари. Відмітним знаком продукції цієї компанії є використання або, точніше буде сказати, експлуатація імені й створінь відомого в Америці художника Кенни Ховарда (Kenny Howard). Кенни Ховард, відомий у своїх колах як Von Dutch (Геть Датч або на голландський манер Тло Датч у приблизному перекладі — Голландець), був одним з тих ентузіастів, які в 40-х — 50-х роках переосмислили мистецтво розмальовування мотоциклів і автомобілів і створили целую культуру, що включає в себе й художні роботи й засобу пересування й стиль життя, названу «kustom kulture» (саме в такому неправильному написанні). Називаючи себе просто механіком, Von Dutch займався роботами з металом, пинстрайпингом, створенням зброї, але основну славу йому принесла робота з автомобілями й мотоциклами.

Walmart

Слоган: Save money. Live better
Дійсно величезна роздрібна мережа. Найбільша на території США, а то й в усьому світі. У мережу входять як невеликі магазинчики, так і величезні супермаркети, розкидані по всій країні. Представництва Wal-Mart Stores, Inc. існують і за межами США. Магазини мережі торгують практично всім: електроніка, меблі, комп`ютери й ПО, іграшки й товари для дітей, фототехніка, косметика, спортивні товари, бакалія, медикаменти, різноманітний дріб`язок для будинку, посуд, книги й компакт-диски… З осені 2009 року в продажі з`явилися труни, причому купити їх можна врассрочку. Заснована мережа була Сэмом Уолтоном (Sam Walton) в 1962 році.

Wolford

Австрійський виробник жіночої білизни, що працює з 1949 року, коли підприємцем Рейнхольдом Вольфом (Reinhold Wolff) і роздрібним торговцем Вальтером Палмерсом (Walter Palmers) була заснована фірма Wolff & Co. KG. Справа була в австрійському місті Брегенце (Bregenz). Компанія займалася проведенням нейлонових панчіх, що були дефіцитом в, що ще не зовсім оправився від війни Європі В 1950 році народжується бренд Wolford.

Y-3

Sport Style2002 Спортивний одяг. Бренд породжений у результаті співробітництва компанії Adidas і відомого японського дизайнера-модельєра Йоши Ямамото (Yohji Yamamoto). Уперше одяг під брендом Y-3 була представлено 8 жовтня 2002 року. Дизайнерові вдалося створити спортивний одяг, який можна використовувати повсякденно, причому як у спортзалі, так і для повсякденного життя.

Yamamay

Yamamay

Слоган: Yamamay per chi si ama (Yamamay для тих, кого любиш) Yamamay — знаменита в усьому світі італійська марка нижньої білизни, яка вважається другий по популярності у своїй країні. Належить компанії Inticom Spa. Під цим брендом покупці також можуть знайти й комплекти для пляжного відпочинку, одяг для будинку, чоловіча білизна, різні аксесуари, у тому числі взуття, окуляри, сумки й навіть косметику Ця сімейна компанія була створена в 2001 році в італійському місті Галларате.

Zara

Іспанський «модний» бренд, під яким випускається чоловічий, жіночий і дитячий одяг. Крім одягу проводяться також взуття з аксесуарами, білизною й парфумерією. Zara входить до складу Inditex Group, що належить одному із самих багатих людей Іспанії, магнатові Амансио Ортега (Amancio Ortega).

1 2 3 4 5 6