1 2 3 4 5 6 

Nando Muzi

От уже кілька десятків років під цим брендом випускається повсюдно шановна італійське взуття. Заснував фабрику в 1963 році Нандо Муци (Nando Muzi), назвавши її у свою честь. Справа була в невеликому італійському містечку Сан Эльпидио (Sant´Elpidio), де й донині розташований головний офіс компанії.. Втім, споконвічно це була скоріше невелика майстерня, де взуття виготовлялося вручну.

New Balance

Американський виробник спортивного взуття й одягу. Головною відмінною рисою виробника є те, що вся створювана їм продукція виготовляється на місцеві (американських) фабриках, у те час, як інші компанії масово почали переносити своє проведення в країни Азії. Близько 70% продукції New Balance несе на собі гордовитий напис «Made in the USA»
(або «Made in UK»
, для Європи, з 1982 року).

Nokian Footwear

Фінський виробник різного гумового взуття. Входить до складу сімейного концерну Berner. Проведення гумовотехнічних виробів у Фінляндії почалося в 1898 році, коли групою бізнесменів була створена фабрика Suomen Gummitehdas Osakeyhtiö (Фінський гумовий завод). Розташовувалася вона споконвічно в Гельсінкі (Helsinki, Finland), але в 1904 році проведення було перенесено в містечко Нокия (Nokia).

& Other Stories

Мережа люксовых магазинів, що належить шведської компанії H&M (Hennes & Mauritz) одягу, що спеціалізується на продажах, взуття й аксесуарів Причина створення бренда на початку 2013 року укладається в бажанні H&M побільшати число приналежних їй магазинів, підтримати на рівні раніше намічену планку постійного росту їх кількості На відміну від звичайних магазинів H&M, продукція, представлена в & Other Stories, розрахована не на всіх, але на споживачів з достатком вище за середнє.

Otto

Те, що починалося як повний провал, у підсумку перетворилося у всесвітньо відому компанію. В 1949 році молодий німецький бізнесмен Отто Вернер (Otto Werner) залишився зі складом нерозпроданого взуття — спроба відкриття власного невеликого магазинчика в Гамбурзі минулася повним провалом Однак Отто не став засмучуватися й зумів знайти дуже незвичайний по тем часам вихід.

Podberi.tv

Слоган: Усе про телевізори
Один із проектів торговельної системи Nadavi. Ресурс тематичний, присвячений телевізорам і домашнім кінотеатрам, а так само всьому, що має до них відношення — ігровим консолям, Dvd-Плеєрам, проекторам. Як і інші сайти Nadavi, Podberi.tv є віртуальною вітриною, на якій виставляють свої товари інтернет-магазини Росії й України.

Prada

Важко напевно знайти людину, що має хоча б віддалена вистава про моду, але при цьому ніколи не чув про Prada. Всесвітньо відомий Будинок Моди займається зараз найрізноманітнішим одягом, як жіночої, так і чоловічий, взуттям, парфумерією й аксесуарами. Бренд Prada красується також і на мобільних телефонах компанії LG (модель LG Prada могла б увійти в історію як перший у світі телефон з пальцеориентированным інтерфейсом), на наручному годиннику.

Провокація

Перша в Росії франчайзингова мережа, що спеціалізується на продажах одягу й аксесуарів, нижньої й постільної білизни й сумок, відмітною рисою яких є наявність провокаційних принтов. Її із задоволенням вибирають ті, хто любить виділятися з юрби, залучати до себе увага. Та й просто ті, хто бажає підняти настрій собі й іншим — незвичайні принты незмінно викликають посмішки в навколишніх.

Puma

Компанія Puma, німецький виробник спортивного взуття й реманенту, є одним зі світових лідерів у своїй галузі. Компанія була створено 1 жовтня 1948 Рудольфом Дасслером (Rudolf Dassler). Первісне ім`я фірми звучало як Rudа, від Rudolf Dassler, але пізніше було вирішено замінити його на більш благозвучне Puma, що викликає до того ж близькі зі спортом асоціації зі швидкими й спритними пумами Створенню Puma Schuhfabrik Rudolf Dassler передувала черги подій, докладніше про яких можна прочитати в статті Puma проти Adidas.

Reebok

2014 - 1986 — 2014 1895 — 1986 Слоган: I am what i am your move
Відомий в усьому світі британський виробник спортивного одягу й взуття. Одна з найстарших компаній, що працюють на цей поприще. З 2006 року є підрозділом німецької Adidas. Історія Reebok почалася в далекому 1895 році, коли шевцеві й, по сумісництву, бігунові-аматорові Джозефу Вільяму Фостеру (Joseph William Foster) спадає на думку ідея постачити взуття для бігу шипами, що підвищило б її зчеплення з доріжкою.

1 2 3 4 5 6