1 2 3 4 5 6 

Le Chateau

Le Chateau Inc — канадська компанія, що займається дизайном і продажами модної, але недорогого одягу для молоді. Починала в 1959 році, як магазин чоловічого одягу Le Chateau Men´s Wear у Монреалі, відкритий якимось Херши Сигалом (Herschel Segal). Проектуванням одягу Le Chateau зайнялася трохи пізніше — в1961 році й досить швидко стала символізувати собою канадські досягнення в області моди.

Louis Vuitton

Бренд Louis Vuitton, один із самих найвідоміших у світі розкоші, сьогодні належить корпорації LVMH (Moët Hennessy — Louis Vuitton). Під іменем Луи Вюиттон проводиться модний одяг, усілякі аксесуари, але особливо ця марка знаменита своїми сумками, сумочками, валізами й іншими саквояжами Луи Вюиттон — це, звичайно ж, ім`я засновника марки.

MANGO

Іспанський бренд модного одягу MANGO народився в 1984 році в Барселоні, де й донині перебуває штаб-квартира компанії. У тому ж місті з`явився й перший магазин — на вулиці Пасео де Грасия (Paseo de Gracia). Компанія, заснована братами Исааком і Нахманом Андиком (Isaac & Nahman Andic), дуже швидко набрала популярність — усього лише роком пізніше був відкритий магазин в іншому місті, цього разу Вваленсии. MANGO замислювався як жіночий бренд, розрахований на покупниць із середнім доходом.

Marc Jacobs

Marc Jacobs — бренд модного одягу й аксесуарів. Особою бренда й, властиво, його творцем і основним дизайнером виступає американський модельєр Марко Джейкобс. Бренд належить холдингу LVMH, креативним директором якого вже більш десяти років, з 1997 року є дизайнер Під брендом Marc Jacobs випускаються три основні колекції: популярна й більш демократична Marc by Marc Jacobs, більш вишукана й ексклюзивна The Marc Jacobs Collection і дитяча лінія — Little Marc.

logo-marks-and-spencer

Marks & Spencer

Знайти людину, який би жодного разу не чув про бренд Marks&Spencer, у наш час досить-таки складно. А всі тому, що не так-те багато торговельних мереж мають історію в 125 років, поширеність по усьому світу й репутацію еталона англійської якості. Що вуж говорити, якщо сама «залізна лtди» Великобританії Маргарет Тэтчер віддавала перевагу костюмам саме цієї компанії Сьогодні в магазинах Marks&Spencer скуповуються практично все — від студентів до мільйонерів.

Marni

Багато відомі бренди з`явилися як спроба одного або кількох людей спробувати свої чинності в знайомому їм справі. Так і виробник модного одягу Marni з`явився як експеримент Консуэло Кастильони (Consuelo Castiglioni), дружини президента італійської «модної» компанії Giwi Furs. Гріх було не скористатися такою можливістю й Консуэло починає експериментувати із власними ідеями, створивши лінійку жіночого одягу, спочатку під брендом Giwi.

Merrell

Цей американський бренд досить поважаємо в середовищі аматорів активного відпочинку, тривалих піших прогулянок і туризму. Почалося все в 1981 році, у містечку Вейтсфилд, штат Вермонт (Waitsfield, Vermont), коли Ренди Мерррел (Randy Merrell), у співдружності із Кларком Мэтисом (Clark Matis), і Джоном Швейтцером (John Schweitzer), заснував компанію Merrell, що займалася пошиттям чобіт ковбойського типу.

Mexx

Це нідерландський бренд модного одягу. Творець його — бізнесмен Раттан Чадха (Rattan Chadha), по походженню індієць Споконвічно Раттан займався імпортом у Нідерланди одягу із країн Сходу, в основному з Індії. Але душу прагла більшого. И в 1980 році їм були засновано два «модні» бренди: Moustache, під яким продавався чоловічий одяг і Emanuelle — жіночий одяг.

Miu Miu

Бренд приналежний модному будинку Prada. З`явився в 1992 році. Метою його створення було доповнення основного бренда ще одним, під яким би проводилася продукція орієнтована на молодь і одмінна більш демократичною вартістю Miu Miu – це прізвисько Миуччи Прада (Miuccia Prada), фундаторки Prada Spa. При уважному розгляді колекцій Miu Mio, можна побачити загальні з Prada мотиви, що, втім, не дивно.

Naf Naf

Слоган: Le Grand Méchant Look (англ. — The big bad look)
Так, ви зовсім праві — бренд цей, під яким випускається найрізноманітніший модний одяг, був названий на честь Наф-Нафа, самого упертого поросяти з казки про три поросят. Його подвиги настільки впечатлили братів Жерара й Патрика Парьянт (Gerard & Patrick Pariente), що ті розв`язали ввічнити ім`я героїчного юного свина, назвавши на честь його свою компанію Втім, перший магазин братів, відкритий в 1973 році, називався Influence («вплив», «вплив»
).

1 2 3 4 5 6