1 2 3 4 5 6 

Fendi

Цей «модний» італійський бренд відомий ще з початку минулого століття. В 1925 році подружня пара Эдуардо Фенди (Edoardo Fendi) і Адель Фенди (Adele Fendi) відкрили в Римі магазинчик із продажу пошитої ними ж шкіряної продукції. Завдяки тому, що виробу ці були дуже привабливі зовні й відрізнялися високою якістю, магазин швидко став популярним серед римських модниць.

HEMA

Найбільша в Бенілюксі мережа роздрібних магазинів, що торгують усякої всячиной. Величезні зали, наповнені товарами повсякденного й не дуже користування (канцелярією, запчастинами для велосипедів, фарбою, шпалерами, кухонними приналежностями…). Відразу можна купити одяг, оформити страховку, перекусити.

Henri Lloyd

Британський виробник одягу для яхтинга й вітрильного спорту. Існує з 1963 року, коли був заснований Генрі Стржелецки (Henri Strzelecki) і Ангусом Ллойдом (Angus Lloyd). Очевидно, що назва з`явилася з імені й прізвища засновників. Основну роль із долі компанії зіграв саме Генрі (Mr. Henry, як іменували його друзі й знайомі, очевидно, не в змозі виговорити його прізвище), поляк по походженню, солдат польської армії, що був ув`язнений військового табору, що після Другої світової війни поселився в Манчестері.

H&M

Шведська компанія, що спеціалізується на роздрібному продажі різного недорогого одягу для чоловіків, жінок і дітей. Також продається косметика, взуття й різне аксесуари. Над створенням усього цього асортиментів трудяться сотні дизайнерів. H&M — одна з найбільших роздрібних мереж у світі й найбільша Вевропе. Почалося все в 1947 році, у шведському містечку Вестерос (Västerås), де хтось Эрлинг Перссон (Erling Persson) заснував компанію, яка займалася продажами винятково жіночого одягу.

Hugo Boss

Hugo Boss A.G. — один із самих знаменитих будинків моди, під цим брендом проводяться класичні лінії одягу, аксесуарів і парфумерії. Лінії одягу для чоловіків і жінок ( є також і дитяча лінія) від Hugo Boss випускаються під двома брендами: окремо представлені колекції Boss, основна з них має ім`я Boss Black, і окремо лінійки одягу Hugo.

IKEA

Слоган: Home is the most important place in the world Make a house a home Improving everyday life for the majority Affordable solutions for better living Not for the rich but for the wise
Компанія, яка володіє найбільшою роздрібною мережею, що торгує меблями й різними товарами для будинку. Продукція IKEA особливо популярна в Європі. Уважається, що в країнах західної Європи немає жодного будинку, ні однієї квартири, де б не можна було б знайти чого-небудь, купленого в IKEA.

Йамайка

Бренд, що належить російської компанії «Провокація», яка спеціалізується на продажах одягу із провокаційними принтами. «Йамайка» — це футболки з нанесеними на них забавними малюнками й написами Назва бренда, представленого в 2012 році, відповідає його концепції. Як заявляють самі розроблювачі, «Йамайка» призначена для того, щоб «дарувати позитив і сонячний настрій».

JOOP!

JOOP! — німецький виробник одягу й аксесуарів для чоловіків і жінок, також компанія займається випуском парфумерії й засобів особистої ігієни під своїм брендом. Своє ім`я бренд одержав на прізвище свого творця — німецького дизайнера Вольфганга Юпа (Wolfgang Joop) ( до речі, його прізвище одночасно є й розповсюдженим іменем у Нідерландах).

Jump from Paper

Слоган: Fun is the apple of our eyes!
Японський виробник, що займається створенням сумок для чоловіків і жінок. Головною особливістю даної продукції є її винятково незвичайний зовнішній вигляд. Справа в тому, що сумки ці виглядають так, немов їх вирізали з паперу або витяглися з кадра мультиплікаційного фільму Ідея дуже проста — тонкі сумки відрізняються досить своєрідним візерунком і яскравим офарбленням.

Kenzo

«Модний» бренд, заснований японським дизайнером Кензо Такада (Kenzo Takada). З 1993 року належить французькому холдингу LVMH, що займається предметами розкоші Історія цього бренда ( до початку 90-х років) — це, по суті, біографія його засновника. Народився Кензо в богом забутому містечку Химедзи 27 лютого 1939 року.

1 2 3 4 5 6