1 2 3 4 5 6 

Colin`s

Colin`s — популярна турецька марка одягу й аксесуарів. Власником роздрібної мережі готового одягу є холдинг Eroğlu, споконвічно невелике сімейне підприємство по пошиттю одягу, що виросло в одну з найбільших і успішних бізнесов-організацій Туреччині Підприємство з виробництва одягу Colin`s Giyim A.Ş.

Crumpler

Слоган: Your World. Your Gear. Your Crumpler.
Молодий, але вже практично повсюдно відомий бренд із Австралії. Проводяться під ним найрізноманітніші сумки — від великих дорожніх, на коліщатах, до малюсіньких сумочок для документів. Також випускаються всілякі футляри й чохли для різної портативної техніки.

DIM

Слоган: Le Bas Dimanche vendu à l´unité
Марка французького нижньої білизни, що існує із середини минулого століття. Тривалий час випускалася лише продукція для жінок. Але з 1986 року випускаються й чоловічі колекції Невелика компанія по проведенню трикотажу, була заснована Бернаром Жильберстеном (Bernard Giberstein) в 1953 році, у містечку Труа, Франція (Troyes, France).

Dumond

Бренд, під яким велика бразильська компанія Paqueta’ Group (Пакита Груп
) представляє вироби зі шкіри для жінок — взуття, сумки, аксесуари й т. п. Dumond досить молодий бренд — він народився в 1992 році й уже встигнув завоювати повагу в багатьох країнах. У тому числі й у наших краях.

ebay

Восени 1995 року програміст Пьер Омидьяр (Pierre Omidyar) Хосе, що й нині проживав у місті Сан, що в штаті Каліфорнія (San Jose, California), запустив на своєму сайті он-лайн аукціон, названий їм Auctionweb. Історія зберегла той факт, що першим проданим у такий спосіб предметом стала несправна лазерна вказівка Омидьяра.

ECCO

Слоган: Shoes for Live
Історія цього виробника взуття, виробів зі шкіри й шкіряних аксесуарів почалася в 1963 році в невеликому датському містечку Бредебро (Bredebro, Denmark). Заснував компанію Карл Тусби (Karl Toosbuy). Сам він не був родрм із Бредебро, але бажання заснувати власна справа привела до того, що Карл розпродав усе своє майно, включаючи будинок і автомобіль, і перебрався в цю глухомань на півдні Данії, де й заснував компанію Eccolet Sko, по проведенню взуття.

Ed Hardy

Цей бренд був створений союзом двох талантливейших людей — каліфорнійського художника-татуировшика Эда Харди й французького дизайнера Кристиана Одижье (Christian Audigier). Обоє вони відомі на увесь світ своїми роботами. Харди навіть уважають «батьком» сучасного тату, називаючи часом «королем татуювання».

eshopafrica

Слоган: fair trade direct from Africa
Інтернет-Магазин торгуючий винятково африканськими товарами. Природно, що це не електроніка. Тут можна знайти товари ручної роботи, створені африканськими майстрами. Більшість із них ставляться до декору — різні коробочки, ящики, ляльки, статуетки, сулії.

Esprit

Компанія Esprit початку своє існування в 1968 році в Сан Франциско. Заснували її подружжя Сьюзи й Дуг Томпкинс (Susie and Doug Tompkins). Споконвічно під цим брендом випускалася винятково одяг для жінок, що досяглися вже середнього віку. Це були речі не занадто яскраві, зате зручні й практичні.

Евросеть

Перший час іноді використовувався цей персонаж1997 - 2011201120112011 Слоган: Зв`язок виправдовує кошту
Один з найбільших в Росії стільникових ритейлеров. У мережі магазинів Евросеть споживачеві пропонуються всілякі моделі мобільних телефонів, а також досить різноманітний асортименти різної портативної електроніки й аксесуарів.

1 2 3 4 5 6