1 2 3 4 5 6 

A Fault

Марка одягу, який провадить італійський дизайнер Джузеппе Кодамо (Giuseppe Codamo). Під цим брендом випускаються футболки, відмітною рисою яких є провокаційна або просто жартівливий напис на груди — звичайно чорна на білих майках або біла на чорні; інших квітів перший час не передбачався, гама була расширенна позднее. Бренд цей досить молодий (втім, як і його творець, що народився в 1979 році) — майки A Fault з`явилися в 2005 році.

a.testoni

Великий італійський виробник взуття. Компанія виросла з невеликий майстерні майстри взуттьовика Амедео Тестони (Amedeo Testoni), яким створювалося дороге й дуже якісне чоловіче взуття. Природно вручну. Почалося все в 1929 році З моменту своєї появи компанія, щиро названа іменем свого творця, була якщо не законодавцем моди, те, принаймні, активно брала участь у неї створенні Переживши Другу світову війну, a.testoni стає справжнім символом відродження Італії.

Adidas

Sport StyleSport Heritage (1971)Sport Perfomance (1949) Слогани: «Impossible is Nothing» “Join the Party”
Історія бренда Adidas – найбільшого виробника спортивного взуття, одягу й реманенту, починається в 1948-м року, коли два брати Адольф (Adolf) і Рудольф (Rudolf) Дасслеры (Dassler), не знайшовши загальної мови, розв`язали зруйнувати сімейне підприємство, широко відому в той час фірму-виробника спортивному взуття Dassler.

Adilisik

Молодий, але вже досить відомий турецький бренд модного жіночого одягу. Adilisik (Адилишик) був заснований в 1992 році в Стамбулі, Туреччина. Досить недорога, але привабливий одяг, що відрізняється непоганою якістю — завдяки цим показникам бренд і став популярним. Причому не тільки в Туреччині, але й у таких країнах, як Росія, Греція, Німеччина й інших.

Amazon

Історія цього найбільшого інтернет-магазину (втім, вірніше буде ретейлера) почалася 16 липня 1995 року. Створив його бізнесмен Джефф Безос (Jeffrey Preston «Jeff» Bezos). Споконвічно продавалися винятково книги, пізніше, до 1998 року асортименти був розширений — спочатку в нього додали аудио-, а після й відеопродукцію.

Anna Sui

Дійсний талант завжди вибирає для себе лише один напрямок, зневажаючи всім іншим, мало чому для себе цікавим. Так було й з Ганною Суи (Anna Sui), яка вже в чотири роки ( принаймні, вона сама так затверджує) знала, що прагне бути дизайнером одягу. Будучи дитиною вона багато часу приділяла вбранням для своїх ляльок.

Baldinini

Історія цього італійського виробника взуття почалася в 1910 році з невеликого підприємства сімейства Балдинини. Справа була в містечку Сан-Мауро-Пасколи, що розташований в адміністративному регіоні Емілія-Романья (San Mauro Pascoli, Emilia-Romagna, Italy) — там і донині перебуває штаб-квартира компанії.

C&A

Слоган : Fashion for living
Історія цієї міжнародної мережі роздрібних магазинів одягу почалася ще в 1841 році в нідерландському місті Снек (Sneek, Netherlands). Свій перший магазин вихідці з Німеччини, брати Клеменс і Август Бренникмейер (Clemens and August Brenninkmeijer) назвали по перших буквах своїх імен — C&A (правда з`явиться ця назва пізніше — в 1861 році).

Casadei

Як у випадку з іншими італійськими брендами, під якими випускається модне взуття, історія Casadei почалася з невеликий майстерні, увесь виробничий процес у якій відбувався вручну. Це трапилося в 1958 році, коли сімейна пара Казадей (Квинто й Флора Казадей) заснувала невелику компанію по проведенню взуття, назвавши її у свою честь Завзята праця й відмінна якість продукції зіграли свою роль — уже через кілька років взуття Casadei починає експортуватися закордон, у тому числі й США. И донині Casadei залишається одним з найпривабливіших брендів для справжніх модниць.

Celine

Céline — відомий французький будинок моди. Входить до складу холдингу LVMH, у центрі інтересів якого лежить проведення товарів розкоші. Компанія була створена в 1945 році й споконвічно займалася продажем дитячого взуття. Але магазинчик із взуттям став розростатися в щось більше й скоро, у плині п`ятдесятих років, під маркою Céline стали проводитися різні аксесуари, переважно зі шкіри, а також парфумерія.

 1 2 3 4 5 6