Бренди по галузі: Товари для будинку й офісу

Бренди по галузі:
Товари для будинку й офісу

1 2 3 4 5   

Tefal

Південна КореяСША Слогани: Ideas you can´t live without Tefal. Без твоїх ідей не обійтися
Бренд Tefal, один з найвідоміших світових брендів, почав свою історію ще в 1954 році. Саме тоді французький інженер Марко Грегуар відкрив спосіб нанесення на алюмінієві поверхні политетрафторэтилена, відомого також і як ПТФЭ або просто тефлон.

Tide

Всесвітньо відомий бренд, що належить компанії Procter & Gamble (P&G). Під ним випускається пральний порошок і деякі інші мийні засоби Історія Tide почалася в 1946 році, коли хіміки P&G розробили новий універсальний мийний засіб, здатне справлятися навіть із досить серйозними забрудненнями.

Tombow

Японський виробник усіляких канцелярських приналежностей. Найбільше відомий завдяки своїм письмовим приладдя — ручкам і олівцям Історія почалася ще в 1913 році, коли Хороносуке Огава (Harunosuke Ogawa) заснував компанію по проведенню олівців, яку назвав на честь себе — Harunosuke. Однак, розуміючи, що для просування продукції поза Японією буде потрібно більш звучна назва, Хоноросуке в 1927 році зареєстрував бренд Tombow.

Verbatim

Слоган: Technology you can trust
Американський виробник носіїв інформації, будь те дискети, оптичні диски, магнітна стрічка або флешки з картами пам`яті Заснована компанія була в 1969 році. Тоді вона називалася Information Terminals Corporation (ITC) і займалася носіями на магнітній стрічці. Заснував її хтось Рейд Андерсон (Reid Anderson), фізик по утвору.

Xandem

Молода американська компанія Xandem Technology (вимовляється як /ˈzan-dem/) спеціалізується на випуску унікальних систем сигналізації, аналогів, що не мають, ніде у світі. Справа в тому, що в датчиках переміщення, використовуваних для відстеження об`єктів, застосовуються не оптичні й не теплові сенсори, але радіохвилі.

Xerox

Слоган: Technology. Document Management. Consulting Services.
Перефразувавши класика комуністичної поезії, можна сказати «Ми говоримо копіювання документів — маємо на увазі Xerox»
. Дійсно, адже практично повсюдно, у тому числі й на території всього колишнього СРСР (куди цей бренд прийшов аж у далекому 1968 році), слово «ксерокс»
означає копію або копіювання А почалося все в 1906 році, коли в місті Рочестр, штат Нью-Йорк, була утворена компанія The Haloid Company, що займався проведенням і продажем фотопаперу.

Zewa

Слоган (російський ринок): Покладетеся на нашу м`якість М`яка, як перинка Така м`яка, що їй можна довірити найдорожче Те що треба для м`якого місця.
Zewa — один із брендів шведської корпорації SCA (Svenska Cellulosa Aktiebolaget) — шведської целюлозно-паперової мануфактури. Назва Zewa відбулося від Zellstoffabrik Waldhof (Целюлозна фабрика у Вальтхофе).

Zippo

The Name in Flame Zippo. For Real When you need it, it worcs Use to start something Lifetime Guarantee Made in USA It works or we fix it free Works always… or we fix them free The Lighter that WORKS Guaranteed to Work FOREVER Always works — or we fix it free America`s Number One Business Gift The One-Zip Windproof Lighter
Zippo Manufacturing Company — американська компанія, найвідомішою продукцією якої є запальнички Zippo.

1 2 3 4 5