Бренди по галузі: Товари для будинку й офісу

Бренди по галузі:
Товари для будинку й офісу

1 2 3 4 5 

Oce

Слоган: Printing for professionals
Нідерландський виробник професійної техніки, що призначена для печатки, тиражування й сканування різних широкоформатних документів. Устаткування це, аналогове й цифрове, здатне працювати як самостійно, так і в якості складової найскладніших репрографических систем.

Olivetti

Всесвітньо відомий виробник комп`ютерів, принтерів, факсів і іншої офісної техніки починав свою діяльність у далекому 1908 році. Саме тоді з`явилася Ing. C. Olivetti & Co., Spa., заснована Камилло Оливетти (Camillo Olivertti) і виробляюча друкарські машинки. Ця компанія перша в Італії почала займатися подібною продукцією.

Philips

Слоган: Sense and simplicity (з 2004 року) Let´s make things better (1995 рік) Корпорація Philips — це один з найбільших у світі (і найбільший у Європі) виробник побутової електроніки. Основні напрямки бізнесу: побутова електроніка, освітлювальні системи й медичне встаткування Історія корпорації нараховує вже більш ста років.

Philishave

Під цим брендом нідерландська компанія Philips (а точніше її підрозділ Philips Domestic Appliances and Personal Care unit of Philips) колись провадила електробритви, триммеры, эпиляторы й машинки для стрижки Історія Philishave почалася в 1939 році завдяки інженерові Олександр Горовиц (Alexandre Horowitz), зусиллями якого була створена електробритва з обертовими ножами.

Portotecnica

Італійський виробник напівпрофесійної й професійної мийної й збиральної техніки. Простим споживачам найбільше відомий завдяки своїм минимойкам і миючим пилососам для побутового застосування (звичайно ж, що випускається асортименти набагато багатше). Не можна сказати що продукція ця дуже популярна, однак і невідомої її назвати важко.

Saeco

Слоган: Espresso Feeling
Італійський виробник кавоварок, кофемашин, кавових автоматів а також різних аксесуарів для них. Випускаються устрої для домашнього й професійного користування — від звичайних кавоварок, до найскладніших автоматів із продажу різних напоїв, установлюваних у громадських місцях.

Samsung

Слоган: Digitally Yours
Samsung Group — один з найбільших конгломератів у світі бізнесу, на його батьківщині, у Південній Кореї для таких фірм використовують слово «чобол» («chaebol»). Чобол – це велика фінансово-промислова група, що переважно належить однієї родині й пов`язана з урядовими колами.

Simmons

Слоган: Better Sleep thought Science Better Sleep For The Two of You
Один із провідних виробників матраців і подібної продукції для спалень у світі. Компанія випускає як просту й доступну всім продукцію, так і дорогі, винятково зручні матраци, при створенні яких використовуються новітні нанотехнології Історія матраців нараховує вже не одне тисячоріччя.

Supra

Японську компанію Supra можна охарактеризувати як виробника різного ширвжитку світу електроніки й електротехніки. Вона займається буквально всім, випускаючи продукцію більш доступну за ціною, ніж з випадку з іншими виробниками з тієї ж країни. Ну а оскільки ширвжиток цей японський, те і якість вище за середнє.

Свема

Як відомо, великий Ленін заповів, що «поки народ безграмотний, головним мистецтвом для нас є цирк і кіно»
. Однак, до початку 30-х років минулого століття, усі фільми в СРСР знімалися з використанням плівки іноземного проведення. Але згодом ставати ясно, що для подальшого розвитку кінематографа потрібне власне проведення кіноплівки.

1 2 3 4 5