Бренди по галузі: Товари для будинку й офісу

Бренди по галузі:
Товари для будинку й офісу

1 2 3 4 5 

Hallmark

Найбільший у світі виробник вітальних листівок, що мільярдними тиражами розходяться по усьому світу. Також компанія займається сувенірною продукцією. Приміром, знамениті ведмежата, що випускаються під брендом Forever Friends, належать Hallmark. Компанія володіє також каналом кабельного телебачення Hallmark Channel, по якому транслюються передачі для всієї родини, брендом Crayola (олівці, фломастери, крейди, кольоровий папір і т.п.) і деякими іншими брендами, в основному пов`язаними з подарунками й сувенірами Hallmark Cards — компанія с довгою історією, яка почалася ще в 1910 році в Канзас-Сіті, штат Мисури (Kansas City, Missouri).

Henkel

Henkel Bleich-Soda Слоган: A Brand like a Friend
Німецька хімічна корпорація. Займається, в основному, мийними засобами, косметичною продукцією, а так само є світовим лідером в області проведення різних клеїв і герметиків. Володіє безліччю відомих по усьому світу брендів Історія компанії почалася в 26 вересня 1876, у німецькому місті Аахен, земля Сівба.

Husqvarna

Цей значок ставився на зброю ще з 18-го століття19721972 Шведська компанія, що вважається найбільшим у світі виробником усілякого садового реманенту, газонокосарок, культиваторів і невеликих тракторів. Також дуже відомі пилки даного бренда, мотоцикли й різні інструменти для обробки каменю.

IKEA

Слоган: Home is the most important place in the world Make a house a home Improving everyday life for the majority Affordable solutions for better living Not for the rich but for the wise
Компанія, яка володіє найбільшою роздрібною мережею, що торгує меблями й різними товарами для будинку. Продукція IKEA особливо популярна в Європі. Уважається, що в країнах західної Європи немає жодного будинку, ні однієї квартири, де б не можна було б знайти чого-небудь, купленого в IKEA.

JOOP!

JOOP! — німецький виробник одягу й аксесуарів для чоловіків і жінок, також компанія займається випуском парфумерії й засобів особистої ігієни під своїм брендом. Своє ім`я бренд одержав на прізвище свого творця — німецького дизайнера Вольфганга Юпа (Wolfgang Joop) ( до речі, його прізвище одночасно є й розповсюдженим іменем у Нідерландах).

Karcher

Чорний і жовтий стали фірмовими квітами Karcher в 1974 році Слоган: Makes a Difference
На сьогоднішній день ця німецька компанія є одним з найбільших виробників різної очисної техніки, застосовуваної як у побуті, так і в різних сферах діяльності. І мало хто знає про те, що починала вона з випуску опалювальних систем.

KOH-I-NOOR

Заснована в 18 столітті, чеська компанія KOH-I-NOOR HARDTMUTH є одним з найстарших виробників художніх, шкільних, канцелярських приналежностей і приналежностей для дозвілля. Але особливою славою користуються її олівці Компанія була заснована в 1790 році, у Відню, австрійцем Йозефом Хардтмутом (Joseph Hardtmuth).

Konica Minolta

Слоган: The essential of imaging
7 січня 2003 року відбулася знаменна подія — створення холдингу Konica Minolta, як результат об`єднання двох відомі японські виробників фототехніки: Konica і Minolta. Результатом злиття став не тільки новий створення, але й новий логотип, у якому куди більше від «Минолты», чому від «Коники». Холдинг займається продукцією не розрахованої на масовий ринок.

Letts

Слоган: The diary experts
Бренд, під яким компанія Charles Letts & Co. Limited от уже сотні років випускає ділові ежедневники. Уважається, що ім`я Letts – синонім ежедневника. Воно й не дивно, адже засновник цієї компанії, по суті, є винахідником цього важливого аксесуара. Підраховане, що 40% ежедневников в усьому світі — проведення Letts. Усе почалося ще в далекому 1796 році, коли Джон Леттс (John Letts) відкрив канцелярський магазин у пасажі Лондонської Королівської Біржі (London`s Royal Exchange).

NORIS

Один з найбільших у світі виробників штемпельного чорнила для самого різного застосування, для нанесення на різні поверхні, будь те папір, гума, деревина, стекло або навіть м`ясо. Компанією проводиться сотні тонн чорнила щорічно, продаваних по всьому світла Історія цього виробника почалася в 1892 році, коли була заснована компанія Chemische Fabrik Nürnberg, Dr.

1 2 3 4 5