Бренди по галузі: Товари для будинку й офісу

Бренди по галузі:
Товари для будинку й офісу

1 2 3 4 5 

Delonghi

Слоган: Living Innovation
Італійський виробник різної побутовий і кліматичної техніки. Найбільше компанія відома завдяки своїм обігрівачам і кавоваркам. Але випускаються також праски, электрочайники, тостери, пилососи й т. п. Володіє такими брендами, як Ariete, Climaveneta, Clever, Elba, Radel, Simac, Supercalor, Superclima, Ariagel і Vetrella.

Duracell

Duracell — одна з найвідоміших марок лужних батарейок у світі, належить корпорації Procter & Gamble. Також під цим брендом випускаються трохи інших видів батарейок усіляких розмірів і ємностей, а також лінія ліхтариків. Бренд Duracell знаменитий тим, що його батарейки мають довгий термін служби, властиво, саме ці батарейки згадуються, коли ми думаємо про батарейки здатних прослужити як можна довше.

Einhell

Великий німецький виробник усілякого інструмента й устаткування. Діяльність свою веде ще з 1964 року, коли в місті Ландау, що на ріці Исар (Landau/Isar), інженер Йозеф Таннхубер (Josef Thannhuber) заснував компанію Hans Einhell, Inh. Josef Thannhuber. Першою продукцією стали трансформатори, а трохи пізніше й зварювальний апарат трансформаторного типу (ними компанія займається й донині).

Epson

Слоган: Exceed your vision
Підрозділ концерну Seiko Group. Відомий виробник комп`ютерної периферії (особливо прославилися принтери, з яких усі й починалося), готових комп`ютерних систем ( як десктопов, так і ноутбуків), а також проекторів. Почалося все з компанії Daiwa Kogyo Ltd з японського міста Сува округу Нагано (Suwa, Nagano), що історично займався годинними механізмами.

Evyap

Турецький виробник різноманітної гігієнічної продукції, косметики й побутової хімії. Компанія володіє такими відомими брендами, як DURU, ARKO, Evi Lady, Evy Baby, FAX, Aromel, Saten, SANINO, Gibbs, Activex, які ( принаймні, перші два) добре відомі й у наших широтах. Evyap — одна з найбільших у світі й найбільша в Туреччині компанія, що займається подібною продукцією Починала компанія в 1927 році.

explay

Explay

Explay — російська компанія, що спеціалізується на проведенні різної цифрової мультимедійної техніки, начебто смартфонов, планшетних комп`ютерів, Gps-Навігаторів і МР 3-плеєрів Компанія починала свою діяльність в 2003 році, пропонуючи споживачам аксесуари до телефонів, плеєри й навушники.

Faber-Castell

Заснована ще в 1761 році, німецька компанія Faber-Castell є самим старим у світі виробників канцелярських приналежностей. Історія зберегла ім`я засновника. Це був ремісник Каспар Фабер (Kaspar Faber ) Штейн, що проживав у сільці (Stein), що передмістях Нюрнберга (а до 1945 року це німецьке місто було відоме, насамперед майстрами, що історично проживали там), що й займався проведенням меблів.

Fujifilm

Японський виробник аматорської й професійної фототехніки, а також аксесуарів і видаткових матеріалів для неї. Крім цього компанією проводяться різні носії інформації, папір для принтерів, плівка для рентгенівських знімків і тому подібне Історія цього виробника почалася в 30-х роках минулого століття, коли керівник компанії Dainippon Celluloid Company, що займався, в основному, проведенням целулоїду, розв`язав налагодити випуск кіноплівки.

GARDENA

Німецький виробник усіляких товарів для догляду за садом. В асортименти входять як прості садові ножиці, так і потужні газонокосарки Заснована компанія була в 1961 році, у місті Ульм, що розташований у землі Баден-Вюртемберг, Німеччина (Ulm, Baden-Württemberg, DE). У цім місті й донині перебуває головний офіс GARDENA.

Gillette

1989-2009 1974-1989 1964-1974 1901-1964 Бренд Gillette це не тільки всілякі бритвені системи для чоловіків і жінок, але також і своєрідний символ одноразової продукції. Адже саме завдяки компанії, заснованої Кингом Кемпом Жиллеттом, споживачі поступово звикли до недорогих речей, які спокійно можна викинути після використання.

1 2 3 4 5