Бренди по галузі: Товари для будинку й офісу

Бренди по галузі:
Товари для будинку й офісу

 1 2 3 4 5 

3M

20-і роки 30-і роки 40-і роки 50-і роки 60-і роки Американська інноваційно-виробнича компанія, що провадить найширший спектр усілякої продукції (такі компанії називають диверсифікованими) — у масі своєї, це всілякі дріб`язки, що повсякденно використовуються будинку й в офісі: клейкі стрічки, губки для миття, блокноти, різні дріб`язки для графічних робіт, записувані оптичні диски, а колись і дискети.

ABLOY

Фінський виробник замків різних типів, як електронних, так і механічних. Крім систем замикання проводяться різні супутні вироби й інша скобяная продукція. Історія ABLOY нараховує вже більш 100 років. Початок своє вона бере з 1907 року. Саме тоді Эмиль Хенрикссон (Emil Henriksson), механік і ремонтник офісного встаткування, що проживав у Гельсінкі, ремонтуючи касовий апарат, зміркував, що на основі його складної конструкції, що полягає з набору циліндрів і дисків, можна сконструювати відмінний замок.

Aidata

AIDMA — тайваньский виробник різної дрібної комп`ютерної периферії й офісних аксесуарів. Це різні підставки для ноутбуків моніторів або принтерів, шафки й полички для зберігання дисків, клавіатури й миші з килимками, що чистять кошти для оргтехніки й інша, настільки необхідна в повсякденному побуті дребедень. Свою діяльність компанія AIDMA початку в 1980 році.

Ariel

Бренд, що належить компанії Procter & Gamble (P&G). Під ним випускаються кошти для прання, в основному порошок. Популярний у Європі, країнах СНД і Азії, а також деяких країнах Латинської Америки. У США не продається; там у всю лютує інший бренд від P&G – Tide, відомий також і в наші широтах Історія бренда Ariel почалася в другій половині 60-х років.

BIC

BIC Boy Слоган: Bic. Writes first time, every time.
Всесвітньо відомий виробник канцелярської продукції ( насамперед кулькових ручок), одноразових бритвених верстатів, простих запальничок і інших подібних дріб`язків Мабуть, немає в нашій країні людини, яка жодного разу в житті не писав ручкою BIC.

Black&Decker

Слоган: «Powerful Solutions» «Ideas at work»
Корпорація Black & Decker відома усьому світу, як виробник інструментів, електроінструментів, садових інструментів, а так само різної продукції для будинку. Усе почалося з того, як два інженери, Дункан Блэк (Duncan Black) і Алонзо Деккер (Alonzo Decker), заснували в 1910 році малюсіньку компанію зі славетним іменем The Black & Decker® Manufacturing Company *.

BRITA

Німецька компанія, що спеціалізується на очищенні води. Є лідером на ринку портативних систем для очищення води в домашніх умовах. Свою історію початку в 1966 році, як невелика фірма, заснована Хейнцем Ханкаммером (Heinz Hankammer). Справа була в невеликому німецькому місті Таунусштайне, що перебуває в землі Гессен (Taunusstein, Hessen, Germany), де й донині перебуває головний офіс BRITA.

Cif

Бренд приналежний нідерландсько-британської компанії Unilever, під яким випускається побутова хімія, а саме різні мийні засобу Першим представником даної продукції став крем, що чистить, для миття посуду, що з`явився в 1969 році у Франції. Завдяки своїм відмінним миючим властивостям цей крем швидко завоював визнання багатьох домогосподарок, що сприяло росту його популярності й привело, у результаті, до поширення в багатьох країнах світу (втім, без грамотного маркетингу й гарної реклами справа не обійшлася).

Cross

Продукція Cross — це, насамперед, елітні пишучі приналежності, стильні, функціональні й не рідко дорогі. В основний асортименти входять пір`яні ручки, ручки-роллеры, кулькові ручки й олівці. Крім цього випускаються різні канцелярські приналежності, що також ставляться до розряду елітних: органайзеры, чохли для візитних і кредитних карток, футляри для документів, брелоки, запонки й т.п.

Daio Paper Corporation

Daio Paper Corporation — одна з найбільших у Японії фірм-виробників паперової продукції була заснована в 1943-м року родиною Икава (Ikawa) у префектурі Эхиме (Ehime Prefecture). На момент підстави компанія називалася Taio Paper Mfg. Co., Ltd., тільки в 80-х Taio у назві стало вимовлятися як Daio. Компанія провадить увесь спектр паперової продукції від будівельного картону до гігієнічних коштів і поліграфії, контролюючи тим самим 6% японського внутрішнього ринку Проведення паперу — для Японії заняття традиційне, багаті запаси деревини й різних рослинних матеріалів дозволяли бурхливо розбудовуватися паперової промисловості.

 1 2 3 4 5