1 2 3 4   

Російські трави

Бренд приналежний російської торгово-виробничої компанії АМС Медіа, що спеціалізується на випуску всілякої побутової хімії. Росіяни трави — це різні косметичні кошти, призначені як для догляду за шкірою, так і за волоссями. Усього кілька десятків найменувань із різними заходами й ингридиентами. Рідке мило «Квітучий сад» (5 літрів) Бренд Росіяни трави був представлений на ринку в 2002 році (сама ж АМС Медіа працює з 1996 року).

Sephora

Роздрібна мережа магазинів, що торгують косметикою. Одна з найбільших у Європі. З 1997 року є частиною холдингу LVMH (Louis Vuitton Moet Hennessy), який займається предметами розкоші. Магазини Sephora, яких налічується вже більше восьми сотень, можна зустріти в багатьох країнах миру. Вони представляють кілька сотень найменувань усілякої продукції різних виробників.

Shu Uemura

Як і у випадку з іншими відомими модними брендами, історія Shu Uemura — це історія життя однієї людини Інтерес до світу моди Шу Уемура виявив ще будучи дитиною. Народився він у районі Цукидзи в Токіо в 1928 році в родині підприємців. Мріяв про театральну кар`єру, але мрія не збулася через хворобу.

Ушастый нянь

Слоган: Тому що в будинку дитина
Серія дитячої гипоаллергенной косметики. Бренд належить петербурзькій компанії «Невська косметика». Під ним випускаються найрізноманітніші кошти по догляду як за дитиною, так і за його речами — різні види мила, шампуні, крему, вологі серветки, пральні порошки… Уперше серія «Ушастый нянь» була представлена в 2004 році.

ЯКА

Під маркою ЯКА компанією Ремос з 2002 року проводиться мило ручної роботи. У кращих традиціях модної сьогодні тенденції мило виготовляється вручну (що, звичайно ж, позначається на його вартості) з натуральних матеріалів, так званим «холодним» способом. Виробники підкреслюють, що при проведенні мила використовуються тільки натуральні ефірні й рослинні олії — ніяких отдушек, барвників, консервантів і інших хімічних домішок.

1 2 3 4