1 2 3 4 

Lux

Історія цього мила почалася ще в 1899 році, коли британська компанія Lever Brothers (в 1930 році вона об`єднається з голландської Margarine Unie, у результаті чого утворюється Unilever) представила на ринок туалетне мило за назвою Sunlight Flakes, що можна перевести як «Пластівці сонячного світла»
.

Make Up For Ever

Make Up For Ever — бренд професійної косметики, також компанією проводяться косметичні лінії й для звичайних покупців. Бренд був створений в 1984 році, у його джерел стояли дизайнер Данини Санц (Dany Sanz) і її чоловік Жак Венеф (Jacques Waneph). Данини Санц була на той час уже досить відомим дизайнером і визажистом.

Marc Jacobs

Marc Jacobs — бренд модного одягу й аксесуарів. Особою бренда й, властиво, його творцем і основним дизайнером виступає американський модельєр Марко Джейкобс. Бренд належить холдингу LVMH, креативним директором якого вже більш десяти років, з 1997 року є дизайнер Під брендом Marc Jacobs випускаються три основні колекції: популярна й більш демократична Marc by Marc Jacobs, більш вишукана й ексклюзивна The Marc Jacobs Collection і дитяча лінія — Little Marc.

Mary Kay

Слогани: Enriching Women´s Lives Краса в деталях
Історія бренда Mary Kay почалася в 13 вересня 1963 року. У п`ятницю, до речі. Мэри Кэй Эш (Mary Kay Ash) була людиною не занадто марновірним. І адже вийшло — всупереч усім марновірствам компанія не тільки не «загнулася», але й стала однієї із самих успішних у своїй сфері Незважаючи на те, що незадовго до відкриття компанії чоловік її помер від інфаркту, Мэри Кэй розв`язала не міняти нічого у своїх бізнес-планах.

Olympus

Слоган: Focus on Life Your Vision, Our Future
Відомий японський виробник оптики й фототехніки, електроніки й медичного встаткування. У нас найбільше всього відомий як творець цифрових камер ( як для починаючих користувачів, так і для професіоналів) і цифрових диктофонів (також для різного рівня користувачів). Заснована компанія була 12 жовтня 1919 року.

Opium

Слоган: Opium, for those who are addicted to Yves Saint Laurent
Парфуми «Opium» випускаються будинком «Верб Сен-Лоран» (Ives Saint Laurent ) з 1977-го року й уже стали класичним ароматом, пізніше була випущена й менш концентрована туалетна вода з тим же назвою. Загальна ідея аромату, назва й навіть дизайн упакування були схвалене Верб Сен-Лораном, але безпосередніми творцями аромату є парфумери Жан Амик (Jean Amic) і Жан-Луи Сьезак (Jean-Louis Sieuzac).

Pfizer

Слогани: Pfizer. Working for a healthier world. Pfizer Quality.
Назва компанії Pfizer, Inc — найбільшої американської фармакологічної корпорації було дано на прізвище одного із засновників, німця по походженню, Чарльза Пфайзера (Charles Pfizer). Про цей можна догадатися й не вникаючи в перипетії історії фірми — таке дивне, труднопроизносимое слово може здатися привабливим для власника компанії тільки якщо є його власним, улюбленим прізвищем.

POLA

Слоган: Beautify you, for life POLA
Коли мова заходить про елітну косметику, те перша країна, яка приходить на розум — це Франція. Однак, маленької й далекої Японії теж є, чим похвастатися. Мова йде про бренд POLA, чия історія почалася в 1929 році Згідно з офіційною легендою, Синобу Судзуки (Shinobu Suzuki) не праг миритися з тим, що руки його дружини поступово огрубіли від ведення домашнього господарства.

Pupa

Парфюмерно-косметичний бренд. Належить італійській компанії Micys Company S.p.A (Мичис Компани). Бренд Pupa народився в 1976 році й зовсім не набагато молодше самої Micys. Із самих же перших днів під цим брендом проводилася косметика, націлена на дівчат-підлітків від 12 років і жінок у віці до 35 років.

Rexona

Бренд, під яким англо-нідерландська компанія Unilever випускає різні дезодоранти для жінок (Rexona for Woman), чоловіків (Rexona for Men) і дівчинок-підлітків (Rexona for Teens). Один із самих удалих косметичних брендів компанії. І один із самих старих — в 2008 році йому здійснилося вже 100 літ Продукція Rexona з`явилася в Австралії ще в 1908 році.

1 2 3 4