1 2 3 4 

Фармак

Слоган: Ми для вас і вашого здоров`я!
Історія цього підприємства почалася ще в 1925 році, коли по постанові Раднаркому СРСР був побудований перший в Україні хіміко-фармацевтичний завод. Тоді він мав ім`я М.В.Ломоносова. Випуск першої продукції відбувся наприкінці того ж року Завод постійно збільшував обсяги виробництва, розширюючи при цьому асортименти й не забуваючи про постійні дослідження — розробку нових промислових способів одержання різних медикаментів Під час Великої Вітчизняної війни завод був евакуйований у Казань.

Fendi

Цей «модний» італійський бренд відомий ще з початку минулого століття. В 1925 році подружня пара Эдуардо Фенди (Edoardo Fendi) і Адель Фенди (Adele Fendi) відкрили в Римі магазинчик із продажу пошитої ними ж шкіряної продукції. Завдяки тому, що виробу ці були дуже привабливі зовні й відрізнялися високою якістю, магазин швидко став популярним серед римських модниць.

Fresh

Fresh Inc. — американська компанія, що провадить косметичні кошти й парфумерію. З 2000 року входить до складу холдингу LVMH (Moët Hennessy — Louis Vuitton), що розширив цієї й подібними придбаннями свій вплив на американському рыне косметичних коштів Бренд Fresh з`явився в 1991 році, під ним компанія, заснована чоловіком і дружиною — Левом Глазманом і Анитой Ройтберг (Lev Glazman and Alina Roytberg), випускала косметичні кошти, виготовлені з натуральних компонентів.

ge logo

GE

Американська багатогалузева компанія General Electric була заснована ще в кінці 19 століття. Засновником її виступив відомий винахідник і підприємець Томас Эдисон — той самий, який винайшов лампу розжарювання й запропонував говорити «алло» на початку телефонної розмови Метою створеної їм компанії Edison General Electric Company було привнести електрику в життя звичайних людей.

Guerlain

Парфумерний будинок Guerlain, одне із самих знаменитих підприємств цієї області, має багату історію й майже двохсотлітній досвід роботи. Крім парфумерії під маркою Guerlain також проводяться кошти по догляду за шкірою й декоративна косметика Початок цієї історії був покладений в 1828 році, коли Пьер-Франсуа Паскаль Герлен (Pierre-François Pascal Guerlain) відкриває свій парфумерний магазин на вулиці Риволи (rue de Rivoli) у Парижу.

Henkel

Henkel Bleich-Soda Слоган: A Brand like a Friend
Німецька хімічна корпорація. Займається, в основному, мийними засобами, косметичною продукцією, а так само є світовим лідером в області проведення різних клеїв і герметиків. Володіє безліччю відомих по усьому світу брендів Історія компанії почалася в 26 вересня 1876, у німецькому місті Аахен, земля Сівба.

Hugo Boss

Hugo Boss A.G. — один із самих знаменитих будинків моди, під цим брендом проводяться класичні лінії одягу, аксесуарів і парфумерії. Лінії одягу для чоловіків і жінок ( є також і дитяча лінія) від Hugo Boss випускаються під двома брендами: окремо представлені колекції Boss, основна з них має ім`я Boss Black, і окремо лінійки одягу Hugo.

JOOP!

JOOP! — німецький виробник одягу й аксесуарів для чоловіків і жінок, також компанія займається випуском парфумерії й засобів особистої ігієни під своїм брендом. Своє ім`я бренд одержав на прізвище свого творця — німецького дизайнера Вольфганга Юпа (Wolfgang Joop) ( до речі, його прізвище одночасно є й розповсюдженим іменем у Нідерландах).

Kenzo

«Модний» бренд, заснований японським дизайнером Кензо Такада (Kenzo Takada). З 1993 року належить французькому холдингу LVMH, що займається предметами розкоші Історія цього бренда ( до початку 90-х років) — це, по суті, біографія його засновника. Народився Кензо в богом забутому містечку Химедзи 27 лютого 1939 року.

Konica Minolta

Слоган: The essential of imaging
7 січня 2003 року відбулася знаменна подія — створення холдингу Konica Minolta, як результат об`єднання двох відомі японські виробників фототехніки: Konica і Minolta. Результатом злиття став не тільки новий створення, але й новий логотип, у якому куди більше від «Минолты», чому від «Коники». Холдинг займається продукцією не розрахованої на масовий ринок.

1 2 3 4