1 2 3 4 

3M

20-і роки 30-і роки 40-і роки 50-і роки 60-і роки Американська інноваційно-виробнича компанія, що провадить найширший спектр усілякої продукції (такі компанії називають диверсифікованими) — у масі своєї, це всілякі дріб`язки, що повсякденно використовуються будинку й в офісі: клейкі стрічки, губки для миття, блокноти, різні дріб`язки для графічних робіт, записувані оптичні диски, а колись і дискети.

ARKO

Бренд приналежний турецької компанії Evyap Inc. Під ним випускається косметична й гігієнічна продукція, розрахована винятково на чоловічу аудиторію. Споконвічно це були лише бритвені приналежності — кошту для й послу гоління, бритвені верстати. Згодом асортименти розширився, нині в нього входять також дезодоранти й гель-душі ARKO – найстарший бренд виробника.

Benefit Cosmetics

Benefit Cosmetics — мережа магазинів косметики й парфумерії, з 1999 року входить до складу холдингу LVMH (Moët Hennessy — Louis Vuitton). Заснована компанія була в 1976 році, перший магазинчик косметики був відкритий у Сан-Франциско й цей маленький косметичний бутик відразу залучив до себе увага покупців, адже оформлений він був нетрадиційно — у стилі цукеркових крамничок.

Bulgari

Bulgari — італійський виробник коштовностей і інших предметів розкоші. Крім прикрас, якими найбільш відома компанія, під маркою Bulgari також випускаються годинник, сонячні окуляри, сумки, парфумерія, різні модні аксесуари, по усьому світу відкрите й кілька готелів Bulgari. Більша частина акцій компанії була придбана холдингом LVMH в 2011 році.

Celine

Céline — відомий французький будинок моди. Входить до складу холдингу LVMH, у центрі інтересів якого лежить проведення товарів розкоші. Компанія була створена в 1945 році й споконвічно займалася продажем дитячого взуття. Але магазинчик із взуттям став розростатися в щось більше й скоро, у плині п`ятдесятих років, під маркою Céline стали проводитися різні аксесуари, переважно зі шкіри, а також парфумерія.

Черлин

Слогани: Кращий спосіб підняти настрій! Дотик природи Ми робимо світ чистіше
Російська компанія «Черлин», провадить різні косметичні кошти й побутову хімію, в основному продукцію для душу й ванн — шампуні, солі для ванн, бальзами, піни для ванн, гелі для душу й багато чого іншого.

Dove

DSEF Бренд, що належить концерну Unilever, під яким випускається мило й інші косметичні кошти для догляду за шкірою й волоссями. З`явився в 1956 році, коли була створена унікальна формула мила, позбавленого луги. Такий підхід дозволив уникнути сухості й роздратування, які могли з`являтися у випадку користування звичайним милом.

DURU

Бренд, що належить турецької компанії Evyap Inc. Під ним випускаються різні види мила, піни для ванн, гель-душі. Ця продукція досить відома на території СНД, входячи в категорію самої популярної DURU Cherry Pie (зображення з офіційного сайту) Датою народження бренда прийнято вважати 1967 рік, коли перші зразки мила з`явилися в продажі.

Evyap

Турецький виробник різноманітної гігієнічної продукції, косметики й побутової хімії. Компанія володіє такими відомими брендами, як DURU, ARKO, Evi Lady, Evy Baby, FAX, Aromel, Saten, SANINO, Gibbs, Activex, які ( принаймні, перші два) добре відомі й у наших широтах. Evyap — одна з найбільших у світі й найбільша в Туреччині компанія, що займається подібною продукцією Починала компанія в 1927 році.

Fa

Слоган: Feel good freshness
Під цим брендом, що належить нині Schwarzkopf & Henkel, що входить до складу Henkel Group, випускаються різні засоби особистої ігієни й догляду за тілом — мило, шампуні, дезодоранти, гелі для душу, піни для ванн, лаки для волось і тому подібне Уперше продукція Fa з`явилася в 1954 році, на ринку Німеччини.

 1 2 3 4