1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Grundig

Слоган: far a good Reason
А геть дантист-надомник Рудик — У його приймач «грюндиг», Він його ночами крутить — Ловить, контра, ФРН. В.Висоцький. «Лист у редакцію»

H2O Audio

Слоган: Your Sport, Your Music
Компанія H2O Audio займається проведенням різних аксесуарів для портативних медиаплееров або мобільних телефонів. Цю продукцію характеризує водонепроникність. Приміром, використовуючи спеціальний кейс і навушники розробки H2O Audio можна змело брати улюблений ipod із собою не тільки у ванну, але й у басейн або навіть на море.

Hama

Слоган: The smart solution
Німецький виробник, що спеціалізується на випуску всіляких аксесуарів, призначених як для комп`ютерів і побутової техніки, так і для фото-, аудио- і відеотехніки. Більшу частину асортиментів становлять різні дрібні, але дуже корисні речі, без яких часто буває важко обійтися.

HEС Group

Тайваньский виробник комп`ютерних корпусів різних форм-факторів, блоків живлення, як для десктопов, так і ноутбуків, а також різних супровідних аксесуарів (наприклад серверних стійок). Є одним з найбільших у світі. Крім проведення продукції під власними брендами, виконується безліч Оем-Замовлень для відомих комп`ютерних виробників — ASUS, Antec, Thermaltake, Aopen. Назва HEC виникло як скорочення Heroichi Electronic Co., LTD.

HP

Слоган: Invent
Історія цієї компанії бере свій початок в 1934 році. Саме тоді познайомилися два випускники Стэндфордского Університету — Білл Хьюлетт (Bill Hewlett) і Дэйв Паккард (David Packard). Обоє з дипломами інженерів-электронщиков. Ідея заснувати компанію виникла спонтанно.

Hiti

Тайваньский виробник сублимационных фотопринтерів, аксесуарів до них і видаткових матеріалів. В основному це професійна продукція, однак є моделі й для домашніх користувачів. Такі принтери затребувані скрізь, де необхідний високоякісний фотодрук. Приміром, для домашніх буде цікаво те, що принтери Hiti дозволяють легко створювати персоналізовані продукти, такі як світлини, наклейки, календарі, вітальні листівки й візитки.

Honda

Слоган: The power of dreams
Японська компанія, більш усього відома, як виробник автомобілів і мотоциклів. Є власником бренда Acura. Історії багатьох, відомих і не дуже, автомобільних компаній ( принаймні, перші десятиліття) звичайно нерозривно пов`язані з іменем людини їх, що заснував і на честь себе, що ж і назвав.

Huawei Symantec

Слоган: To build Harmonious Information World
В 2007 році компанії Huawei і Symantec домовилися про створення спільного підприємства, діяльність якого обертається навколо розробки й реалізації продуктів забезпечення мережної безпеки й систем зберігання даних. Результатом стала поява в 2008 році Huawei Symantec Technologies (HST).

Hynix

Великий південнокорейський виробник модулів комп`ютерної пам`яті. Займає другий рядок у списку провідних виробників пам`яті у світі, уступаючи лише Samsung Electronics. Компанія була заснована в 1983 році. Тоді вона називалася Hyundai Electronics Industries і була частиною Hyundai Group, поряд з такими відомими підрозділами, як Hyundai Motor Company. В 1999 році відбулося злиття з LG Semiconductor Co., Ltd.

I-O DATA

Японський виробник різної комп`ютерної периферії, начебто зовнішніх жорстких дисків, мережних концентраторів, Usb-Хабов, карт пам`яті, рв-Тюнерів і тому подібного. Досить популярні захищені накопичувачі, здатні витримувати серйозні навантаження — їх часто використовують навіть військові Назва I-O DATA розшифровується як «Input-Output Data»
(« уведення-висновок даних»
).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20