1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Fujifilm

Японський виробник аматорської й професійної фототехніки, а також аксесуарів і видаткових матеріалів для неї. Крім цього компанією проводяться різні носії інформації, папір для принтерів, плівка для рентгенівських знімків і тому подібне Історія цього виробника почалася в 30-х роках минулого століття, коли керівник компанії Dainippon Celluloid Company, що займався, в основному, проведенням целулоїду, розв`язав налагодити випуск кіноплівки.

Fujitsu

Fuji Electric Limited; F - Furukawa, S - Siemens (1935-1961)Fujitsu Kabushiki Kaisha (1962-1971)«Peace», «Passion», «Purity» (1972-1988)1989 Слоган: The possibilities are infinite
Японська корпорація, великий виробник комп`ютерної техніки, електроніки й кліматичної техніки Історія цього могутнього холдингу з дуже складною структурою почалася ще в 1935 році, 20 червня.

G.SKILL

Виробник комп`ютерних комплектуючих з Тайваню. Найбільше прославився модулями пам`яті для десктопов і ноутбуків, однак, в асортименти продукції, що випускається, входять також спеціалізовані системи охолодження й твердотельные накопичувачі SSD. Проведення останніх почалося в 2008 році Як і історії інших подібних вузькоспеціалізованих виробників комп`ютерних компонентів, яких у Тайваневі налічується чимало (наприклад, Evercool, OCZ, Thermalright, Aerocool і інших), історія G.SKILL не містить ніяких особливо яскравих моментів.

Gainward

Слоган: Beyond your senses
Тайваньский виробник продуктивних відеокарт для ігрових комп`ютерів. Продукція компанії, у наших широтах, може й не найвідоміша, але досить шановна. Модельний ряд побудований, в основному, на розв`язках компанії NVIDIA, хоча в середині 2008 року з`явилися відеокарти й на базі процесорів ATI (втім, у цьому напрямку Gainward рухається дуже в`януло й немов би неохоче).

Gammatech

Великий американський виробник ноутбуків. Позиціонує себе як найбільший у світі постачальник інноваційних моделей (втім, у наших широтах компанія мало відома). Gammatech однієї з перших почала випускати захищені ноутбуки, розраховані на використання в умовах, не прийнятних для настільки складної електроніки Починала компанія наприкінці 80-х років минулого століття.

Garmin

Слоган: Follow the leader
Один з ведучих у світі виробників систем Gps-Навігації, як для простих смертних, так і для професіоналів. Навігатори Garmin використовуються у військовій техніці, мореплавстві, авіації, наземному транспорті, туризмі. Випускаються як моделі з більшими екранами й безліччю можливостей, так і малюсінькі, сховані в корпус, що надівається на руку на зразок годинника Garmin з`явилася на світло в 1989 році.

ge logo

GE

Американська багатогалузева компанія General Electric була заснована ще в кінці 19 століття. Засновником її виступив відомий винахідник і підприємець Томас Эдисон — той самий, який винайшов лампу розжарювання й запропонував говорити «алло» на початку телефонної розмови Метою створеної їм компанії Edison General Electric Company було привнести електрику в життя звичайних людей.

Genius

Слоган: «Live with Ideas»
Бренд цей не можна віднести до одному із самих шановних. Але до одному з найвідоміших можна. Практично всі, хто хоч як те пов`язаний з комп`ютерами хоч одного разу чув про «Genius». Продукия вихідна під цим іменем — це комп`ютерна периферія й комплектуючі самих різних типів: від мишей до моніторів і материнських плат Бренд був засновано 3 листопада 1983 року.

Google

Корпорація, що володіє найпопулярнішим однойменним розвідувачем. Google обробляє десятки мільярдів запитів на місяць, володіючи абсолютною більшістю пошукового ринку. Найближчі конкуренти (Yahoo! і Bing) відстають від нього на порядок Саме Google першим приходить на розум, коли розмова заходить про знамениті бренди.

Green Parrot Pictures

Слоган: Restoration Enhancement Conditioning
Ірландська компанія Green Parrot Pictures відома своїми розробками в області поліпшення якості відеоматеріалів. Компанія була заснована в 2004 році й займалася розробкою програмного забезпечення й консалтинговою діяльністю. СЕО компанії є професор кринити-Коледжу в Дубліні Анил Кокарам (Anil Kokaram). Основним напрямком розробок команди Green Parrot Pictures є поліпшення якості відео, його стабілізація, усунення шумів, поліпшення передачі кольору і т.д.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20