1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Eee

Слоган: Easy to Learn, Work and Play
Лінійка ультрапортативних устроїв компанії ASUS. Найбільше популярна завдяки нетбукам — власне кажучи, свій переможний хід по миру, нетбуки почали саме з появи наприкінці 2007 року мініатюрної моделі ASUS Eee 701 з 7-дюймовим екраном Історія знавала чимало проектів, автори яких обіцяли створити ноутбук за 200 доларів.

Entry

Український виробник серверів високої й середньої продуктивності, а також серверного встаткування. Компанія не провадить персональні комп`ютери для будинку, зосередившись винятково на серверному ринку й займаючи на ньому лідируючі позиції Entry відрізняється нестандартним підходом, що укладається у відсутності готових рішень.

Epson

Слоган: Exceed your vision
Підрозділ концерну Seiko Group. Відомий виробник комп`ютерної периферії (особливо прославилися принтери, з яких усі й починалося), готових комп`ютерних систем ( як десктопов, так і ноутбуків), а також проекторів. Почалося все з компанії Daiwa Kogyo Ltd з японського міста Сува округу Нагано (Suwa, Nagano), що історично займався годинними механізмами.

Ergo

Цей бренд з`явився в 2007 році, коли компанія Network Selects Ltd. розв`язала доповнити наявний у неї бренд UFO ще одним, більш презентабельним. Ні, справа зовсім не в тому, що UFO був непопулярний або викликав асоціації з поганою якістю. Просто під ним випускалася винятково недорога утилітарна продукція, начебто простих фотокамер, зарядних устроїв і фоторамок.

Evercool

Слоган: The Aesthetics of heat dispersion
Один з найбільших тайваньских виробників (повна назва Evercool Thermal Corporation Ltd) комп`ютерних систем, що займаються проведенням, охолодження ( як рідинних, так і повітряних) для процесорів, жорстких дисків, блоків живлення й тому подібного. Так само проводяться й різні аксесуари, тією чи іншою мірою пов`язані із системами охолодження Компанія ця відносно молода — заснована вона була в 1992 році.

explay

Explay

Explay — російська компанія, що спеціалізується на проведенні різної цифрової мультимедійної техніки, начебто смартфонов, планшетних комп`ютерів, Gps-Навігаторів і МР 3-плеєрів Компанія починала свою діяльність в 2003 році, пропонуючи споживачам аксесуари до телефонів, плеєри й навушники.

Firefox

Phoenix - FirebirdFenecРання версіяFirefox 3.5 Безкоштовний браузер, розроблювальний і розповсюджуваний Mozilla Corporation — дочірньою компанією некомерційної організації Mozilla Foundation. Цей браузер є, по суті своєю, реінкарнацією колись найпопулярнішого Netscape Navigator, що впав у боротьбі з Micrsoft і її Internet Explorer (IE).

Foxconn

Слоган: The Art of More Advancing Through Inovation
Foxconn — торговельна марка, що належить тайваньской компанії Hon Hai Precision Industry Co. На початок 21-го століття — найбільший у світі виробник комп`ютерної техніки й електроніки, як OEM/ODM, так і під власним брендом. Foxconn створює готові комп`ютерні системи й комплектуючі для таких провідних компаній, як Intel, HP, Dell, Nokia, Motorola і Sony.

Freeagent

Лінійка зовнішніх жорстких дисків (External HDD) компанії Seagate. Ці моделі створюються для використання в невеликих офісах і будинку, як рішення для зберігання інформації й створення резервних копій Головними відмітними рисами лінійки є висока швидкість роботи, низький рівень шуму й привабливий пізнаваний зовнішній вигляд.

Freescale

Американський виробник (повна назва — Freescale Semiconductor, Inc.) напівпровідників, а також напівпровідникових компонентів, контролерів і процесорів. Рішення компанії застосовуються в користувацькій, автомобільній і промисловій електроніці, а також комунікаційному встаткуванні.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20